Ekipa Friza wyceniona na ogromną kwotę! Tyle KASY są warci twórcy

i

Autor: screen z filmu na YouTube: oto MÓJ WŁASNY DOM ZA 7.000.000 ZŁ! / YouTube.com/ Karol Friz Wiśniewski Ekipa Friza wyceniona na ogromną kwotę! Tyle KASY są warci twórcy

Ekipa Friza wyceniona na ogromną kwotę! Tyle KASY są warci twórcy

2021-12-12 12:04

Wartość Ekipy Friza to tylko dowód na popularność, sławę i rozpoznawalność popularnej grupy. Właśnie pojawiły się dane, z których wynika, że to zdecydowanie najdroższy projekt internetowy w Polsce. Na jaką kwotę została wyceniona Ekipa Holding? Za ile można próbować wykupić znak towarowy? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Ekipa Friza - wartość najpopularniejszej grupy w Polsce jest niebywale duża. Wiele osób, gdy zobaczy tę kwotę będzie przecierać oczy ze zdumienia. Nie ma się co dziwić, ponieważ Ekipa Friza rządziła w 2021 roku. Odnieśli sukces wydając debiutancki album z megahitami, wprawili wszystkich w zakupowe szaleństwo sprzedając lody, napoje i zeszyty, ubrania z kolekcji Ekipatonosi, a co więcej szykują się do debiutu na giełdzie. Myślicie, że to koniec? Nic bardziej mylnego. Karol Wiśniewski podczas jednej z konferencji Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych ujawnił, że Ekipa chce zajmować się produkcją gier wideo, a także stworzyć serial animowany z prawdziwego zdarzenia. 

Friz zdradził powody swojej przerwy. Nie poszło o Wersow, a o coś zupełnie innego!

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Ekipa Friza - wartość, kwota

Wartość Ekipy Friza to gorący temat, tak samo jak majątek Friza, czyli Karola Wiśniewskiego. Pod koniec 2021 roku na stronie internetowej Wprost pojawiła się lista najbogatszych młodych milionerów w naszym kraju. Wynika z niej, że 25-letni Youtuber, który w przeszłości zajmował się wyłącznie zbieraniem Pokemonów, ma mieć obecnie na koncie 151 milionów złotych. Jaka jest natomiast wartość Ekipy Friza? Zgodnie z danymi, jakie podał serwis wirtualnemedia.pl, Ekipa Holding wyceniona została na 252 miliony złotych. Spółka, jak czytamy na tej samej stronie, od września 2020 do sierpnia 2021 zanotowała 651 tysięcy przychodów przedażowych, 832 tysiąca kosztów operacyjnych, 181 tysięcy straty operacyjnej i 128 tysięcy straty netto. 

Warto dodać, że wartość znaku towarowego Ekipa oszacowano na 240,97 mln zł.

Sonda
Majątek Friza robi na Tobie wrażenie?