Friza i Wersow

i

Autor: YouTube/EKIPA

Friz zdradził powody swojej przerwy. Nie poszło o Wersow, a o coś zupełnie innego!

2021-12-12 15:01

Kiljka dni temu Friz zaniepokoił fanów, informując o przerwie od mediów społecznościowych. Wielu odczytało to jako sygnał kryzysu w związku z Wersow. Powody były jednak zupełnie inne. Najpopularniejszy influencer w Polsce zdradził, dlaczego potrzebował kilkudniowej przerwy od Instagrama i innych serwisów.

Friz zniknął z Instagrama, nie informując o powodach swojej decyzji, co mocno zaskoczyło wiernych fanów. W końcu najpopularniejszy youtuber w naszym kraju rzadko znika z mediów społecznościowych. Gdy tylko Karol zamieścił informacje na temat krótkiej przerwy, w sieci rozgorzała dyskusja, co było podstawą do podjęcia takiej, a nie innej decyzji. Najpopularniejszą teorią okazała się być ta mówiąca o rzekomym kryzysie, jaki pojawił się w związku Friza z Wersow. Przypomnijmy, że para zaręczyła się w tym roku i już planuje huczny ślub, którym z pewnością będzie żył cały internet. Zniknięcie Karola nie trwało długo. Już po kilku dniach król polskiego YouTube'a powrócił na Instagrama, dementując pojawiające się w sieci plotki. Friz wytłumaczył, co tak naprawdę skłoniło go do zrobienia sobie kilkudniowego detoksu od Instagrama i pozostałych serwisów społecznościowych, gdzie śledzą go miliony osób. 

Sonda
Lubisz Ekipę Friza?

Friz wrócił na Instagrama

Fani Ekipy byli przekonani, że powodem zniknięcia Friza były kłopoty w jego związku. Nic bardziej mylnego! Youtuber wyjaśnił, że po prostu chciał odpocząć.

Jak ja po prostu chciałem sobie odpocząć, bo mnie gdzieś tam parę rzeczy w pracy przytłoczyło. Musiałem sobie na nowo zdefiniować cele w związku z pracą. No i to w sumie było powodem, dla którego musiałem zrobić sobie przerwę - wyjaśnił.

Oświadczenie twórcy uspokoiło wszystkich jego fanów. Jak widać, miłość Friza i Wersow dalej kwitnie!

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!