Friz zdradził powody swojej przerwy. Nie poszło o Wersow, a o coś zupełnie innego!

2021-12-12 15:01
Friza i Wersow
Autor: YouTube/EKIPA

Kiljka dni temu Friz zaniepokoił fanów, informując o przerwie od mediów społecznościowych. Wielu odczytało to jako sygnał kryzysu w związku z Wersow. Powody były jednak zupełnie inne. Najpopularniejszy influencer w Polsce zdradził, dlaczego potrzebował kilkudniowej przerwy od Instagrama i innych serwisów.

Friz zniknął z Instagrama, nie informując o powodach swojej decyzji, co mocno zaskoczyło wiernych fanów. W końcu najpopularniejszy youtuber w naszym kraju rzadko znika z mediów społecznościowych. Gdy tylko Karol zamieścił informacje na temat krótkiej przerwy, w sieci rozgorzała dyskusja, co było podstawą do podjęcia takiej, a nie innej decyzji. Najpopularniejszą teorią okazała się być ta mówiąca o rzekomym kryzysie, jaki pojawił się w związku Friza z Wersow. Przypomnijmy, że para zaręczyła się w tym roku i już planuje huczny ślub, którym z pewnością będzie żył cały internet. Zniknięcie Karola nie trwało długo. Już po kilku dniach król polskiego YouTube'a powrócił na Instagrama, dementując pojawiające się w sieci plotki. Friz wytłumaczył, co tak naprawdę skłoniło go do zrobienia sobie kilkudniowego detoksu od Instagrama i pozostałych serwisów społecznościowych, gdzie śledzą go miliony osób. 

Sonda
Lubisz Ekipę Friza?

Friz wrócił na Instagrama

Fani Ekipy byli przekonani, że powodem zniknięcia Friza były kłopoty w jego związku. Nic bardziej mylnego! Youtuber wyjaśnił, że po prostu chciał odpocząć.

Jak ja po prostu chciałem sobie odpocząć, bo mnie gdzieś tam parę rzeczy w pracy przytłoczyło. Musiałem sobie na nowo zdefiniować cele w związku z pracą. No i to w sumie było powodem, dla którego musiałem zrobić sobie przerwę - wyjaśnił.

Oświadczenie twórcy uspokoiło wszystkich jego fanów. Jak widać, miłość Friza i Wersow dalej kwitnie!

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze