Ekipa Friza rządziła w 2021! Ogromne pieniądze, sława i wyszukiwania

i

Autor: oto MÓJ WŁASNY DOM ZA 7.000.000 ZŁ! // screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/c/frizoluszek Ekipa Friza rządziła w 2021! Ogromne pieniądze, sława i wyszukiwania

Ekipa Friza rządziła w 2021! Ogromne pieniądze, sława i wyszukiwania

2021-12-08 11:38

Ekipa Friza ma powody do radości. Kolejny raz w 2021 roku mogą mówić o ogromnym sukcesie, który niewątpliwie wynika z zaangażowania i sił wkładanych w projekt. Karol Wiśniewski nie dość, że stał się jednym z najmłodszych milionerów w Polsce, to na dodatek zyskał ogromną popularność. Dowód? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Ekipa Friza 2021 - wyszukiwania, popularność
 2. Ekipa 2021 - podsumowanie

Ekipa Friza rządziła w 2021 i co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Majątek Friza 2021 ostatnio stał się tematem wielogodzinnych dyskusji. Karol Wiśniewski między innymi za sprawą współpracy ze swoimi przyjaciółmi, ale przede wszystkim dzięki odpowiedniemu modelowi biznesu, został jednym z najmłodszych milionerów w Polsce. Popularny projekt w ostatnich miesiącach mógł się chwalić udanymi inwestycjami. Chociażby mowa o letnim szaleństwie, jakie wywołały lody Ekipy. Sprzedaż tego produktu przerosła oczekiwania internetowych twórców. Ekipa nawiązała również współpracę z parkiem rozrywki Energylandia, a także stworzyła serię zeszytów, które zdecydowanie umiliły moment powrotu do szkoły. Pieniądze Ekipy Friza w 2021 to również efekt sprzedaży debiutanckiej płyty. Tylko w przedsprzedaży Youtuberzy zarobili ponad 2 miliony złotych netto. Wynik finansowy to jedno, ale Ekipa Friza w 2021 roku rządziła również, jeśli chodzi o wyszukiwarkę Google. 

Friz zrobił to z Wersow! Ten film dowodem na ich wielką miłość

Sonda
Ekipa Friza - czy cieszysz się z sukcesów twórców?
Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Ekipa Friza 2021 - wyszukiwania, popularność

Ekipa Friza 2021 to ogromny wzrost popularności w porównaniu do 2020 roku. Patrząc na dane Google Trends można zauważyć, że Friz i przyjaciele szczyt popularności osiągnęli między 25 kwietnia a 1 maja 2021. Co się wtedy wydarzyło? Oczywiście poszukiwania w sklepach Lodów Ekipy, a przy tym wszystkim premiera utworów z debiutanckiej płyty Sezon 3. W tym czasie swoją premierę miał trzeci singiel z wydawnictwa, czyli Chill.

Friz miał poważną kolizję. KWOTA naprawy samochodu zwala z nóg!

Choć popularność Ekipy Friza wylała się na całą Polskę, to jednak największą liczbę wyszukiwań w Google osiągnęli w województwie Podlaskim oraz w Małopolsce.

Ekipa Friza 2021 - wyszukiwania, popularność

i

Autor: Google Trends Ekipa Friza 2021 - wyszukiwania, popularność

Ekipa 2021 - podsumowanie

Ekipa Friza 2021 podsumuje swój rok pod względem finansów i wyświetleń, a także przeanalizuje, co jeszcze trzeba poprawić. Tymczasem, najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie przedstawiła najpopularniejsze frazy, najpopularniejsze seriale i filmy, a także czy chociażby frazy najszybciej zyskujące na popularności. Właśnie w tym ostatnim zestawieniu znalazła się Ekipa Friza. Na miejscu 10. w wyszukiwaniach w 2021 znalazła się fraza Lody Ekipy. Oto TOP 10:

 1. Euro 2020
 2. Krzysztof Krawczyk
 3. Spis powszechny
 4. Pacjent gov
 5. Kamil Durczok
 6. Squid Game
 7. Loteria szczepionkowa
 8. Afganistan
 9. Christian Eriksen
 10. Lody Ekipy