Karol Friz Wiśniewski

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: TWOJE 5 MINUT! odc. 1 / Karol Friz Wiśniewski

Friz ujawnia o jakie pieniądze zawalczą uczestnicy nowej edycji Twoje 5 Minut. Suma szokuje!

2022-10-12 11:53

Obecnie Friz jest jednym z najpopularniejszych YouTuberów w polskim internecie i nie wygląda na to, aby prędko miało dojść do zmiany. O jego projektach jest naprawdę głośno, a wyniki, jakie osiąga są imponujące. Co chwilę proponuje kolejne nowości, przedsięwzięcia. Jedno można powiedzieć o Karolu Wiśniewskim, nie daje odczuwać swoim widzom rutyny!

Karol ,,Friz'' Wiśniewski jest autorem jednego z najbardziej udanych projektów na polskim YouTube, mowa oczywiście o Genzie, których chętnie ogląda zarówno młodsza, jak i starsza widownia. Ich historia swoje początki ma w programie ,,Twoje 5 Minut'', który było dziełem przede wszystkim Friza. To tam Hanna Puchalska, Faustyna Fugińska oraz Bartek Kubicki rozpoczęli swoją karierę, dzięki której dołączyli do domu Genzie. Wraz z nimi zamieszkali influencerzy, którzy na swoim koncie mieli już całkiem przyzwoite wyniki - Mortalcio i Kartonii, a później do projektu dołączył chłopak Hani.

Członkini GenZie założyła własny kanał na YouTube! Czy uda jej się z solową karierą?

DUBIEL vs TROMBA [FAME MMA 16] | ESKA XD - Radio Eska #59

Friz ogłasza nagrodę 2. edycji Twoje 5 Minut - co wiadomo o projekcie?

Jeśli chodzi o pierwszą edycję Twoje 5 Minut, zebrała ona naprawdę dobre opinie, a do tego miała mnóstwo widzów. Program niespodziewanie wygrały trzy osoby, a nie jedna, tak jak przypuszczano od początku. Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że do skutku dojdzie też 2. edycja. Friz nie ukrywa tego, że ma ją w planach, wujek Łuki wspominał o tym na swoich social mediach. Nie wiemy jednak, jaki będzie cel programu. Wiele osób spekuluje, że powstanie nowa wersja Genzie lub po prostu do obecnego dołączy nowy członek.

Friz i członkowie Genzie oszukani! W tle tysiące, których potrzebowali

Sonda
Zamierzasz oglądać drugą edycję Twoje 5 Minut?

Friz ogłasza nagrodę 2. edycji Twoje 5 Minut - suma powala!

Karol Wiśniewski znany jest z tego, że lubi przyznawać hojne nagrody w konkurencjach, które prowadzi. Spore sumy można było wygrywać już na starych filmach, w domu ekipy. Ostatnio głośno było o wielkim wyścigu, w którym uczestnicy walczyli o 100.000 zł. Udział wzięli członkowie Genzie, Ekipy oraz znajomi Friza. Tym razem twórca Ekipy poinformował o nagrodzie, jaką można wygrać w drugim sezonie Twoje 5 Minut. Tak jak w przypadku kamperów jest to 100.000 zł. Zdecydowanie uczestnicy będą mieli o co walczyć!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE