Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, REAKCJE [RELACJA NA ŻYWO]

i

Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, REAKCJE [RELACJA NA ŻYWO]

ŚLEDŹ NA ŻYWO

Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka. "Je*ane otwarte zadania". MAMY ARKUSZE CKE!

2024-05-15 13:38

Egzamin ósmoklasisty 2024 - matematyka przed testem wywoływała obawy wśród uczniów. Bali się podchwytliwych zadań, których nie przerabiali w szkole. Tak jednak nie było i w oczekiwaniu na sprawdzian kończący naukę w szkole podstawowej należało zachować spokój. Niepotrzebne nerwy mogły sprawić, że uczniowie zapomnieli o sposobie rozwiązywania poszczególnych zadań. Jak wyglądały arkusze CKE z matematyki 15.05.2024? Jakie odpowiedzi z matematyki na egzaminie ósmoklasisty 2024 były poprawne? Jakie są reakcje zdających? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - ODPOWIEDZI
  2. Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - WYNIKI

Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, REAKCJE i dużo więcej znajdziecie w naszej relacji minuta po minucie. Dowiecie się, jak wyglądał egzamin ósmoklasisty dzisiaj 15 maja 2024 i co sądzą o nim zdający. Chwilę po jego zakończeniu szybko dowiemy się, czy egzamin 8-klasisty z matematyki 2024 był arcytrudny, czy jednak uczniowie poradzili sobie z nim bardzo dobrze. Dla osób, które chcą dostać się na kierunek chemiczny, biologiczny czy matematyczny, to wręcz najważniejszy z trzech testów na koniec szkoły podstawowej. Każdy punkt, każde dobrze wypełnione zadanie będzie mieć znaczenie w walce o miejsce, w wymarzonej szkole średniej. W sumie do matematyki, jak i polskiego oraz języka obcego przystępuje ponad 226 tysięcy uczniów.

Egzamin ósmoklasisty polski 2024 - ODPOWIEDZI i rozwiązania arkuszy CKE! [14.05.2024]

Arkusze egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA 2024 - odpowiedzi, zadania, rozwiązania, arkusze PDF

Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - ODPOWIEDZI

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2024 z matematyki były oczywiste, czy jednak nie? Rozwiązane arkusze CKE podrzucimy na naszej stronie tak byście mogli sprawdzić, co poszło wam dobrze, a co źle. Dzięki temu policzycie też orientacyjną liczbę punktów. Mamy nadzieję, że w ten sposób unikniecie niepotrzebnego stresu.

Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - WYNIKI

Wyniki egzaminu ósmoklasisty zostaną ogłoszone 3 lipca 2024. Tego samego dnia swoje wyniki poznają uczniowie, otrzymają też zaświadczenia o wynikach. Z nimi będą mogli iść do szkół średnich i walczyć o miejsce w klasie o wymarzonym kierunku. Połowa wszystkich punktów do zdobycia to punkty za egzamin. Druga połowa to punkty za oceny na świadectwie szkolnym i inne osiągnięcia ucznia.