EDUKACJA

Egzamin Ósmoklasisty MATEMATYKA 2024 - ARKUSZE CKE były arcytrudne?! Szokujące reakcje

2024-05-15 12:56

Ponad 226 tysięcy uczniów przystąpiło do testu kończącego naukę w szkole podstawowej. Najpierw zmierzyli się z językiem polskim, a drugiego dnia z matematyką. Egzamin ósmoklasisty z matematyki 2024 był arcytrudny, czy jednak uczniowie nie mieli problemów z rozwiązaniem większości zadań? Jak wyglądał egzamin ósmoklasisty z matematyki 15 maja 2024? Arkusze CKE znajdziecie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Egzamin Ósmoklasisty ARKUSZE MATEMATYKA - zadania
  2. Egzamin Ósmoklasisty ARKUSZE MATEMATYKA 2024 - odpowiedzi

Egzamin Ósmoklasisty ARKUSZE MATEMATYKA - odpowiedzi, zadania, przecieki, to wszystko interesuje, nie tylko zdających, ale również rodziców uczniów, a także nauczycieli. Jak wyglądał egzamin ósmoklasisty z matematyki 15 maja 2024? Czy zadania z matematyki na egzaminie 8-klasisty były banalnie proste, czy jednak zdający musieli mocno wytężyć swój umysł? Test kończący naukę z tego przedmiotu zawsze budzi największe obawy wśród uczniów. Nie inaczej jest w tym roku, co najlepiej pokazuje popularność frazy przecieki z matematyki 2024 w internecie. Osoby przystępujące do sprawdzianu na koniec nauki w podstawówce liczyli, że polecenia, a najlepiej gotowe odpowiedzi z matematyki wyciekną do sieci. Tak oczywiście się nie stało i nadzieja była złudna.

Staniny egzamin ósmoklasisty 2024 - czym są? Co to jest stanina egzaminu 8-klasisty?

Egzamin ósmoklasisty 2024 matematyka - uczniowie zszokowani! "Je*ane otwarte zadania". MOCNE reakcje! [RELACJA]

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Jak poszło uczniom w Bydgoszczy?

Egzamin Ósmoklasisty ARKUSZE MATEMATYKA - zadania

Arkusze CKE egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2024 znajdziecie w tym miejscu. Uczniowie raz jeszcze mogą je przeanalizować sprawdzając, które zadania rozwiązali poprawnie, a w których powinni zaznaczyć inną odpowiedź. Przydadzą się one także nauczycielom, którzy będą chcieli rozwiązać je na lekcjach w szkole, z przyszłymi zdającymi.

Arkusze egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA 2024 - odpowiedzi, zadania, rozwiązania, arkusze PDF

Egzamin Ósmoklasisty ARKUSZE MATEMATYKA 2024 - odpowiedzi

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2024 przydadzą się uczniom, którzy od razu chcą sprawdzić i poznać orientacyjną liczbę punktów. Tego testu nie da się nie zdać, ale im więcej punktów zdobędziecie, tym lepiej. Będziecie mieć większe szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły średniej. Zanim poznacie odpowiedzi z matematyki, zobaczcie gotowe rozwiązania z polskiego!