Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022

i

Autor: pixabay; screeny z Twittera Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 zawiodły uczniów

Egzamin Ósmoklasisty 2022 - wyniki MOCNO rozczarowały uczniów. Są załamani

2022-07-01 10:59

Egzamin ósmoklasisty 2022 był wielkim wydarzeniem dla wszystkich uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. 1 lipca absolwenci poznali wyniki swoich testów, od których zależy ich dalsza edukacyjna droga. Okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z rezultatów. Pojawiły się komentarze zawiedzionej młodzieży.

Egzamin ósmoklasisty 2022 - wyniki stresowały uczniów, którzy mają przed sobą kolejny etap edukacji. Osiągnięte rezultaty na egzaminie 8-klasisty 2022 decydują o tym, jakie będą mieli szanse na dostania się do wymarzonej szkoły średniej. Co ważne, tego testu nie można nie zdać, ale warto pamiętać, że to jeden z tych egzaminów, do których podejście jest obowiązkowe. Absolwenci szkół podstawowych sprawdzają swoją wiedzę, jaką przyswoili na pierwszym etapie swojej edukacji. Niestety, obawy niektórych stały się rzeczywistością. Pojawiły się komentarze nastolatków, którzy są zawiedzeni swoimi wynikami.

ZOBACZ TAKŻE: Punktacja egzamin ósmoklasisty 2022 - jak przeliczyć procenty na punkty? [KALKULATOR]

Sonda
Jak Ci poszedł egzamin ósmoklasisty?
KASIA WĘSIERSKA TRENOWAŁA Z... PSEM! | ESKA XD - Fit vlog #52

Egzamin ósmoklasisty 2022 - wyniki zawiodły uczniów

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 trafiły do uczniów w piątek 1 lipca. Szybko pojawiły się reakcje internautów. Choć wiele osób jest zadowolonych z liczby zdobytych punktów, inni obawiają się, że ich wynik będzie za słaby na dostanie się do dobrej szkoły średniej. Mamy komentarze zawiedzionych absolwentów szkół średnich. Znajdziecie je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Rekrutacja do liceum 2022 - punkty, terminy, etapy, zasady. Jak wygląda rekrutacja?

Niezależnie od wyników egzaminu, czas rozpocząć upragnione wakacje.

Uważajcie tylko na podejrzanie atrakcyjne oferty wyjazdów - takie jak np. w tym odcinku WKRĘTARKI :)

Listen to "Wakacje" on Spreaker.