matura, egzamin

i

Autor: pixabay.com

Egzamin ósmoklasisty 2022 - harmonogram. Kiedy i o której godzinie egzamin 8-klasisty? [PRZEDMIOTY]

2022-05-24 8:22

Egzamin Ósmoklasisty to pierwszy ważny egzamin w życiu polskich uczniów. Na zakończenie szkoły podstawowej muszą zmierzyć się ze sprawdzianem, który sprawdza ich wiedzę zdobytą podczas pierwszego etapu edukacji. Kiedy odbędą się tegoroczne egzaminy? O której godzinie? Sprawdź oficjalny harmonogram.

Kiedy odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty 2022? To test, z którymi muszą zmierzyć się uczniowie ósmych klas szkoły podstawowej. Dzieci denerwują się nim, jednak należy pamiętać, że egzamin nie jest trudny, jeżeli uczniowie uczyli się przez cały okres szkolny oraz odpowiednio przygotowali się do testu. Rezultat jest jednak bardzo ważny, ponieważ to na jego podstawie szkoły średnie i zawodowe będą przyjmowały nowych uczniów. Warto więc się postarać. Bardzo istotną kwestią jest termin tegorocznego egzaminu. Chcą go poznać nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała już daty. Sprawdź, kiedy odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty 2022.

Egzamin ósmoklasisty 2022 na innych zasadach! Tego na testach na pewno nie będzie

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Egzamin Ósmoklasisty 2022 - harmonogram

  • język polski – 24 maja (wtorek) - godz. 9:00
  • matematyka – 25 maja (środa) – godz. 9:00
  • język obcy nowożytny – 26 maja (czwartek) – godz. 9:00

Egzamin Ósmoklasisty 2022 - kiedy wyniki?

Data publikacji oficjalnych wyników tegorocznego Egzaminu Ósmoklasisty już teraz interesują wielu uczniów, którzy zamierzają przystąpić do testów. Centrala Komisja Egzaminacyjna poinformowała, że uczniowie dostaną wyniki egzaminu 1 lipca 2022.