Egzamin

i

Autor: F1Digitals/Pixabay/cc0 Blisko 890 uczniów będzie pisać w Tarnowie egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty 2022 ANGIELSKI: uczniowie ZDENERWOWANI mailem o zepsutym telefonie

2022-05-26 13:39

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego to ostatnie starcie uczniów z tym stresującym dla nich wydarzeniem. Wiele osób uważa, że test z języka angielskiego jest najłatwiejszy ze wszystkich i to już tylko proste zakończenie serii egzaminów. W tym roku pojawiło się jednak coś, co nie spodobało się ósmoklasistom. Temat pracy pisemnej wywołał skrajne opinie.

Egzamin ósmoklasisty 2022 - język angielski to trzeci przedmiot, z którym musieli zmierzyć się uczniowie ósmych klas szkoły podstawowej. Dzieci denerwowały się nim, jednak należy pamiętać, że egzamin nie jest trudny, jeżeli uczniowie uczyli się przez cały okres szkolny oraz odpowiednio przygotowali się do testu. Rezultat jest jednak bardzo ważny, ponieważ to na jego podstawie szkoły średnie i zawodowe będą przyjmowały nowych uczniów. Warto więc się postarać. Dla większości testy z języka polskiego i matematyki są o wiele trudniejsze niż te z angielskiego. Z tego powodu też często bardziej się do nich przygotowują. Na tegorocznym egzaminie z angielskiego pojawiło się jednak coś, co nie do końca spodobało się uczniom.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty angielski 2022 - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA, OPINIE, PDF

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski - temat maila

Na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego ostatnim zadaniem zawsze jest napisanie maila. To forma pracy pisemnej, za którą można dostać najwięcej punktów. W tym roku trzeba było napisać maila do kolegi z Anglii i opowiedzieć mu o zepsutym telefonie. Polecenie nie wszystkim się spodobało. Niżej zamieszczamy reakcje internautów.

Sonda
Czy egzamin ósmoklasisty 2022 z angielskiego był trudny?