Egzamin gimnazjalny 2018 - język obcy [ARKUSZE ODPOWIEDZI]

2018-04-20 16:02
Egzamin gimnazjalny 2018 - język obcy [ARKUSZE ODPOWIEDZI]
Autor: fot. PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS/EAST NEWS Egzamin gimnazjalny 2018

Trzeci dzień egzaminów gimnazjalnych 2018! Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego na temat pytań i znajdziecie arkusze odpowiedzi z języków obcych.

Egzamin gimnazjalny 2018 to sprawdzian dla wszystkich uczniów gimnazjów. 20.04.2018 zdają wybrany przez siebie język obcy. Od godziny 9:00 mierzą się z zadaniami na poziomie podstawowym między innymi z angielskiego, rosyjskiego, francuskiego czy niemieckiego. O 11:00 rozpoczęli poziom rozszerzony egzaminu z języków obcych. Po części językowej, wszystkich uczniów na pewno będą interesować arkusze odpowiedzi z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i innych zdawanych języków.

Egzamin gimnazjalny 2018 - część matematyczno-przyrodnicza [ARKUSZE ODPOWIEDZI]

Autor: brak danych

Trwają egzaminy gimnazjalne 2018! Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego na temat pytań i znajdziecie arkusze odpowiedzi z matematyki, fizyki, chemii, biologii i geografii.

Język obcy na egzaminie gimnazjalnym 2018 - co było?

Jakie były pytania na części językowej egzaminu gimnazjalnego 2018? Uczniowie zwykle dzielą się takimi informacjami zaraz po wyjściu z sali. na Twitterze pojawiają się już pierwsze relacje. Wiadomo z nich, że tradycyjnie pojawiło się zadanie ze słuchaniem. Gimnazjaliści twierdzą jednak, że poziom podstawowy nie był zbyt trudny:

170615

Egzamin gimnazjalny 2018: język obcy - arkusze odpowiedzi

Centralna Komisja Egzaminacyjna zazwyczaj udostępnia arkusze odpowiedzi zaraz po zakończeniu egzaminu. Arkusze odpowiedzi z poziomu PODSTAWOWEGO i ROZSZERZONEGO języków obcych już są! Znajdziecie je klikając w poniższy odnośnik.

Egzamin gimnazjalny 2018: język obcy - poziom podstawowy >>

 

Egzamin Gimnazjalny 2018 - wyniki. Gdzie, kiedy i jak sprawdzić?

Autor: brak danych

Egzamin gimnazjalny 2018 stresuje wszystkich uczniów. Nerwy są równie duże przy odbieraniu i sprawdzaniu wyników. Kiedy dowiesz się czy zdałeś?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze