Earth Festival Uniejów 2020 bilety - gdzie i kiedy kupić?

2020-08-19 12:12 ek
Earth Festival
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Już 23 sierpnia, plejada gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej wystąpi podczas koncertu Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski w ramach Earth Festival Uniejów 2020. Na scenie wystąpią m.in. Golec uOrkiestra, Kamil Bednarek, Beata Kozidrak i BAJM, Ewa Farna, Feel, Mrozu, sanah, Enej, LemON, Kayah i Viki Gabor. Gdzie i kiedy można zakupić bilety na muzyczne wydarzenie? Podpowiadamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Earth Festival Uniejów 2020 - gwiazdy
  2. Earth Festival Uniejów 2020 - bilety

Koncert Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski to widowisko będące zwieńczeniem dwudniowego festiwalu, w dniach 22-23 sierpnia, organizowanego dzięki inicjatywie For Earth For Us we współpracy z Telewizją Polsat, Stowarzyszeniem Program Czysta Polska oraz Uzdrowiskiem Termalnym Uniejów i Termami Uniejów. Na scenie wystąpią gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Ideą wydarzenia jest inspirowanie oraz uświadamianie społeczeństwa jak w prosty sposób można wprowadzić zmiany na lepsze, dla dobra naszej planety i przyszłych pokoleń. Earth Festival Uniejów 2020 to dwa dni po brzegi wypełnione aktywnościami w dedykowanym eko-miasteczku. Znajdą się tam eko-strefy edukacyjno-rozrywkowe: strefa Stowarzyszenia Programu Czysta Polska oraz Fundacji Polsat, strefa Polkomtela - operatora sieci Plus, strefa Cyfrowego Polsatu, strefa Esoleo – dostawcy instalacji fotowoltaicznych, strefa wodorowa ZE PAK oraz strefa Uzdrowiska Termalnego Uniejów. Na sobotni wieczór festiwalowy zaplanowano Kino Plenerowe. Start w sobotę o godzinie 20:00.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Earth Festival Uniejów 2020 - gwiazdy

Na scenie w Uniejowie siły połączą doświadczeni artyści z tymi, którzy swoją energią podbijają serca polskiej publiczności. Podczas koncertu Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski zaśpiewają m.in. boska Kayah, rewelacyjna Ewa Farna, uwielbiani przez publiczność: Beata Kozidrak i BAJM, zespół Golec uOrkiestra, Enej, LemON, Kamil Bednarek, czy Mrozu. Widzowie będą mogli bawić się przy utworach sanah, bezapelacyjnym odkryciu tego roku, która piosenkami „Szampan”, czy „Sama” skradła serca słuchaczy. Usłyszymy również fenomenalne: Natalię Nykiel i Viki Gabor. Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” poprowadzą: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Earth Festival Uniejów 2020 rozpocznie się w sobotę, 22 sierpnia, a jego zwieńczeniem będzie koncert Gwiazdy dla Czystej Polski. Na transmisję widowiska zapraszamy w niedzielę, 23 sierpnia, od godziny 20:00 na antenie Polsatu. Patronem medialnym Earth Festival Uniejów 2020 jest Radio Eska.

Wywiady z Radio ESKA - Kayah i Viki Gabor

Earth Festival Uniejów 2020 - bilety

Earth Festival Uniejów 2020 zostanie zorganizowany z zachowaniem aktualnych wytycznych dotyczących organizacji imprez masowych, zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020, dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych. W związku z dynamiczną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 założenia dotyczące organizacji imprezy mogą ulec zmianie. Bieżące informacje dostępne są na stronie For Earth For Us oraz na Facebooku.

Wejście na wydarzenie jest darmowe. Jednak w związku z epidemią, liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej jest ograniczona, a warunkiem wstępu na teren stref oraz koncertu w Uniejowie jest wypełnione i podpisane oświadczenie zdrowotne i przekazanie go organizatorowi. Oświadczenie zawierające informacje o potencjalnym zachorowaniu i kontakcie z chorymi są dostępne do wydrukowania i wypełniania tutaj i w social media - będą one dostępne również bezpośrednio przy wejściu na wydarzenie. Ważne - wypełnienie oświadczenia nie gwarantuje wejścia na koncert.

Najnowsze