Dziewczyna Mini Majka ma bliźniaczkę? Internauci zszokowani!

2022-01-27 9:29
Mini Majk z dziewczyną
Autor: screen z YouTube/MINI MAJK

Paulina Kozłowska to dziewczyna Mini Majka, która została przedstawiona widzom w maju 2021 roku. Od tamtego czasu można ją oglądać w produkcjach youtubera, a także śledzić w social mediach. Jednak czy wiedzieliście, że Paulina ma bliźniaczkę? Internauci są zszokowani, ponieważ do tej pory myśleli, że dziewczyna jest jedynaczką! Sprawdźcie o co chodzi.

Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski to youtuber, który należy do Ekipy Friza. W ubiegłym roku jego fani zaczęli podejrzewać, że spotyka się z tajemniczą dziewczyną, którą wyhaczyli przez przypadek w odcinku ‘Pokonałam swoje największe lęki’ na kanale ekipowiczki Murcix. Jak się później okazało, domniemania fanów były słuszne, a Mini Majk oficjalnie przedstawił swoim widzom Paulinę Kozłowską w sieci. Choć para dostała wiele gratulacji, to niestety musieli zmierzyć się również z krytyką i uszczypliwością niektórych osób. Internauci zarzucali Paulinie, że jest z Mini Majkiem tylko dla zdobycia popularności i dla pieniędzy, a w dodatku że przeszkadza jej wzrost partnera, który jest od niej niższy o 42 cm. Dziewczyna youtubera podkreślała jednak wiele razy, że wzrost Mini Majka jej nie przeszkadza, a ich czułości wiele razy można było zobaczyć między innymi na ich social mediach. Teraz jednak fani dziewczyny przeżyli szok, a to wszystko przez… bliźniaczkę!

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Dziewczyna Mini Majka - sobowtór

Paulina Kozłowska jest jedynaczką, dlatego internauci lekko się zdziwili, kiedy zobaczyli na TikToku uderzająco podobną do niej dziewczynę. Paulina i Angela Latos wyglądają jak siostry bliźniaczki. Dziewczyny mają podobne rysy twarzy, kształt ust, a także kolor włosów. Co ciekawe Angela Latos, to instruktorka twerkingu, która tworzyła kiedyś związek z Brzydalem, którego można było oglądać dawniej w programie Warsaw Shore. Jeśli macie TikToka i nigdy wcześniej nie widzieliście tego nagrania, to jako pierwsi na ESKA.pl możecie zobaczyć na wideo poniżej internetową bliźniaczkę Pauliny Kozłowskiej. Będziecie w szoku, jak dziewczyny są do siebie podobne!

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze