Friz ZNOWU znika z Instagrama. Tym razem nie sam!

2022-01-26 11:48
Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?
Autor: Daniel Szura Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?

Pojawiasz się i znikasz, i znikasz - śpiewała przed laty Beata Kozidrak. Fragment utworu można odnieść do najpopularniejszego youtubera w Polsce, jakim bezsprzecznie jest Friz. Karol Wiśniewski po raz kolejny ogłosił, że znika z sieci. Tym razem nie sam! Czy fani Ekipy powinni czuć się zaniepokojeni?

Friz znika z Instagrama! To już kolejny raz, kiedy najpopularniejszy i najbardziej wpływowy youtuber w Polsce zdecydował się na przerwę od mediów społecznościowych. Bez względu na to, czy jest się fanem Ekipy, czy też nie, nie można odmówić jej członkom przebojowości. Youtuberzy prześcigają się w pomysłach na coraz bardziej kreatywne i zaskakujące materiały, które generują miliony odsłon w sieci. Wielbiciele Friza, Wersow i pozostałych mieszkańców Domu Ekipy z wielkim zainteresowaniem śledzą nie tylko ich vlogi, ale również życie codzienne, którym influencerzy dzielą się w social mediach. Każde z odejść Friza wywoływało lawinę spekulacji. Internauci zastanawiali się, czy nazywany królem polskiego YouTube'a twórca jest zmęczony sławą, czy też przechodzi kryzys w związku. Aby uniknąć takich domniemań, Friz zdradził, z kim planuje przerwę od internetu. To jeden z najbardziej uwielbianych przez internautów członków Ekipy!

Sonda
Czy będziesz tęsknić za Frizem?

Friz robi przerwę

Instagram Friza to miejsce, z którego fani mogą najszybciej dowiedzieć się, co słychać u ich idola. Za pośrednictwem funkcji stories Karol zdradził, ze planuje kolejną przerwę od mediów społecznościowych. Tym razem w odpoczynku towarzyszyć będzie mu Patec.

Od jutra jesteśmy offline na kilka dni. Czeka nas najbardziej ekstremalny i dziki przystanek - zaznaczył tajemniczo.

O co może chodzić? Efektów powinniśmy spodziewać się za jakiś czas. To połączenie na pewno zagwarantuje hit!

Kuba Szmajkowski gra w LOVE/SICK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze