Friz i Wersow ZROBILI TO w kinie. Internauci wygrzebali dawne wspomnienie gwiazdy

2022-08-10 14:52
Friz i Wersow ZROBILI TO w kinie. Internauci wygrzebali dawne wspomnienie gwiazdy
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Daniel Szura Friz i Wersow ZROBILI TO w kinie. Internauci wygrzebali dawne wspomnienie gwiazdy

Pocałunek, przytulenie, a nawet dobre słowo - Friz i Wersow bardzo często publicznie pokazują swoją miłość. Najczęściej ujawniają to w mediach społecznościowych lub w filmach na kanale. W przeszłości odważyli się na szczere wyznanie, które po latach wygrzebali internauci. Najpierw opowiedział o tym Karol Wiśniewski, a później Weronika Sowa to potwierdziła. Zobaczcie sami już teraz.

Spis treści

  1. Wersow i Friz - seks w kinie

Friz i Wersow nie wstydzą się swojej miłości i chętnie pokazują ją publicznie. Najbardziej widać to po ostatniej sesji zdjęciowej, na której pokazują, jak bardzo są dla siebie ważni. Para znała się ze sobą trzy lata. Karol Wiśniewski robił wszystko, by jego młodsza koleżanka zwróciła na niego uwagę. Ta pozostała nieugięta, aż w końcu Youtuber trafił w jej serce. Jak w każdym związku były momenty kryzysowe, a jeden z nich nastąpił podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Weronika Sowa wspominała, że stało się tak ze względu na problemy, z jakimi borykał się jej chłopak. Opowiedziała, iż chodziło o inne dziewczyny, ignorancję, a także stawianie świata internetu ponad wszystko. Przetrwali najtrudniejsze momenty i teraz cieszą z narzeczeństwa. Internauci nieustannie interesują się życiem prywatnym znanych osób i tak jest też w przypadku jednej z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zainteresowanie jest na tyle duże, że odkopują stare filmiki, a te ponownie zyskują na popularności. Teraz fani komentują wideo, na którym Wersow przyznaje się, że uprawiała seks z Frizem w kinie!

Wersow była ZŁA na Friza o tekst w piosence Zygzak. TYM wyznaniem zaskoczyła!

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Chcesz zobaczyć Wersow we freakfightowych walkach?

Wersow i Friz - seks w kinie

Friz kilka lat temu, w czasie transmisji na żywo, odpowiedział na najbardziej niewygodne pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło właśnie tego, czy uprawiał seks w miejscu publicznym. Odpowiedział, że tak i to wielokrotnie, w kilku miejscach. Mówił o górce i kinie. Fani zapamiętali szczere wyznanie Karola Wiśniewskiego i po czasie postanowili zapytać o to Wersow. W filmie u Murcix pt. Czy chciałabym być Nowciaxem?, Weronika Sowa otrzymała pytanie od internautów: 

Karol kiedyś mówił że uprawiał miłość w kinie. Czy było to z tobą?

- przekazała pytanie Marcysia Ryskala, a Weronika Sowa odpowiedziała: TAK! Nie mam nic do ukrycia. Filmik z tym wyznaniem ma ponad rok, ale teraz dostał drugie życie na TikToku. Ma ponad 1 milion wyświetleń i ponad 70 tysięcy polubień.

Sarusia55 skomentowała duże pieniądze od Friza. TA reakcja MOCNO łapie za serce

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze