Friz stracił zęba w głupi sposób. Koledzy się śmiali, a Wersow była w MOCNYM szoku!

2022-08-21 11:18
Friz stracił zęba w głupi sposób. Koledzy się śmiali, a Wersow była w MOCNYM szoku!
Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ STRACIŁ ZĘBA NA KLIPIE VANILLA / YouTube.com/ przemek pro Friz stracił zęba w głupi sposób. Koledzy się śmiali, a Wersow była w MOCNYM szoku!

Friz uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Najnowsze ich zdumienie wynika z teledysku, który zrealizował we współpracy z Przemkiem Pro. Internetowi twórcy przeszli metamorfozę i wyglądali jak rockowe gwiazdy. W czasie kręcenia muzycznego obrazka utworu Vanilla doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiał Karol Wiśniewski! Co się dokładnie stało? Poznajcie szczegóły już teraz.

Friz stracił zęba w głupi sposób i błyskawicznie musiał przerwać realizację swojego teledysku. Youtuber dopiero teraz zdecydował się to pokazać, a to wszystko z pomocą Przemka Pro, który umieścił wideo na swoim kanale. Karol Wiśniewski w muzycznym obrazku utworu Vanilla wcielił się w rockową gwiazdę, z kolorowym irokezem na głowie. W jednej z części muzycznego obrazka, kiedy śpiewa do publiczności ze sceny, energicznie ruszał jednocześnie głową i mikrofonem. Niechcący, podczas szybkiego ruchu uderzył się mocno metalową końcówką majka w prawą jedynkę. Widoczna część zęba po prostu się ułamała, co rozbawiło samego twórcę, jak i jego znajomych obecnych na planie klipu. Mniej zadowolona była narzeczona gwiazdy internetu, która widząc stratę jaką poniósł jej partner była w wielkim szoku. 

Friz i Wersow ZROBILI TO w kinie. Internauci wygrzebali dawne wspomnienie gwiazdy

Friz kiedyś i dziś

Friz stracił zęba - reakcja Wersow

Friz mówił, że wygląda teraz strasznie, ale na szczęście nic go nie bolało. Próbował uratować fragment zęba na klej błyskawiczny, jednak to nie przyniosło skutku. Błyskawicznie przerwał realizację teledysku i pojechał do doktora zajmującego się chirurgią czy też protetyką. Zabieg trwał 40 minut, a sam Youtuber uratował pękniętego zęba: Koszt? Na fakturę. Koszt klipu. Po wszystkim wrócił na plan klipu. 

Friz chwilę po tym zadzwonił do Wersow i pokazał się jej z ułamanym zębem. Jej reakcję możecie zobaczyć w filmie poniżej:

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze