Wersow w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości i są zachwyceni TYM widokiem!

2022-07-29 12:17
Wersow w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości i są zachwyceni TYM widokiem!
Autor: screen z filmu na YouTube: KTO JEST NASZYM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM?! / WERSOW /https://www.tiktok.com/@xlyczekx/video/7125166845954444549

Ciąża Wersow byłaby jednym z największych i najbardziej komentowanych wydarzeń w polskim internecie. Jedna z najbardziej wpływowych influencerek od dawna marzy o tym, by zostać mamą. Zdaniem internautów - ogłosi tę wiadomość już 30 lipca 2022! Skąd takie przypuszczenie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Ciąża Wersow - zdjęcie

Wersow jest w ciąży? Wokół tego tematu głośno zrobiło się w internecie za sprawą trzech czynników, za którymi stała sama zainteresowana, Friz oraz Łukasz Wojtyca, czyli Wujek Łuki. Ciąża Wersow z pewnością byłaby ogromnym wydarzeniem medialnym i zdaniem fanów influencerka właśnie nas do tego przygotowuje. Nic dziwnego, bo tworzy ona z Karolem Wiśniewskim udany związek będąc narzeczeństwem, a do tego razem zamieszkali w przepięknej willi. Jeszcze w maju 2021 roku Weronika Sowa o ciąży wypowiadała się dość sceptycznie. Nie planowała powiększania rodziny, ale jednocześnie zdradziła, że jest to jej jedno z największych marzeń. Mówiła, że chciałaby się do tego odpowiednio przygotować, więc za jakiś czas na pewno będzie skakać z radości. Czy to właśnie teraz? 

Jak będzie wyglądał ślub Friza i Wersow? Celebrytka zdradziła ich plany!

Wersow kiedyś i dziś

Ciąża Wersow - zdjęcie

Wersow jest w ciąży, takiego zdania są internauci, którzy wychwycili kilka ważnych szczegółów. Jakich? Karol Wiśniewski na jednej ze swoich relacji powiedział, że nagrywa film, który pojawi się już w sobotę, 30 lipca. Jak stwierdził, z pewnych względów, trzeba wrzucić go do sieci szybko. Weronika Sowa natomiast powiedziała, że 30 lipca na jej kanał wleci odcinek z urządzania pokoju, w nowym domu, a ponadto będzie miała dla widzów niespodziankę. Oliwy do ognia dolał Łukasz Wojtyca, który wrzucił na InstaStories zdjęcie z balonami gotowymi na baby shower. Te trzy fakty sprawiły, że fani są niemalże przekonani, iż Wersow i Friz spodziewają się dziecka.

Koniec Ekipy Friza! Karol Wiśniewski TYMI słowami potwierdził rozpad

Są też osoby, które bardziej wierzą, iż to Łukasz Wojtyca będzie ojcem. W ciąży miałaby być Kasia Bożek, czyli Fusialka. Wujek Łuki na zdjęciu z przygotowań do baby shower napisał: Chyba musimy pogadać. 

Wersow w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości i są zachwyceni TYM widokiem!
Autor: screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/@xlyczekx/video/7125166845954444549

Wyobrażacie sobie Wersow w ciąży? Póki co jedna z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce pracuje na pełnych obrotach. Niewątpliwie jednak wciąż ma marzenie, by zostać mamą. Gdy to się stanie fani będą skakać z radości razem z nią!

Sonda
Jaki jest najlepszy wiek na zostanie rodzicami?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze