Dua Lipa zaprasza na noc pełną muzyki i szaleństwa! Transmisja wyjątkowego koncertu Studio 2054

Dua Lipa zaprasza na noc pełną muzyki i szaleństwa! Transmisja wyjątkowego koncertu Studio 2054
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa zaprasza na noc pełną muzyki i szaleństwa! Transmisja wyjątkowego koncertu Studio 2054

Dua Lipa nie przestaje zaskakiwać. W trudnych epidemicznych czasach zadbała, by dostarczyć fanom rozrywki na najwyższym poziomie. Dlatego też zaprasza wszystko do Studia 2054. Więcej o tym niezwykłym projekcie dowiecie się na ESKA.pl!

Dua Lipa zaprasza do Studia 2054 na noc pełną muzyki, szaleństwa, tańców i rozmaitych występów. Dzięki show Studio 2054 czeka Was niezapomniana noc i wielowymiarowe koncertowe doświadczenie. W ramach Studio 2054, będzie można zobaczyć Duę Lipę w różnych, specjalnie przygotowanych sceneriach, surrealistycznych programach telewizyjnych, dyskotece na rolkach, w eleganckich salach balowych i w pełnych przepychu garderobach. Towarzyszyć jej będą muzycy, tancerze, skaterzy czy akrobaci. Nie zabraknie również supergwiazd, a wszyscy zapewnią niezbędną dawkę radości i dobrej energii. Całość realizowana będzie na żywo z wielkiego, przemysłowego magazynu.

Relację z koncertu Dua Lipy w Studio 2054 będziecie mogli sprawdzić na ESKA.pl! 

ESKA XD EXTRA

Dua Lipa - koncert w Studio 2054

Na Studio 2054 złożą się wykonania utworów z płyt Future Nostalgia, Club Future Nostalgia i debiutanckiego krążka Duy Lipy. Kolorowa mieszanka przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, rzeczywistość przeplatana z wyobraźnią, adrenalina i ekscytacja. Wszystko to stworzy zupełnie nowe, artystyczne doświadczenie, jakim bez wątpienia będzie "Studio 2054".

Studio 2054 będzie można oglądać na żywo poprzez stronę LIVENow. Stream na Europę zaplanowano na 27 listopada na godzinę 21.30 polskiego czasu. Bilety na to niezwykłe wydarzenie już są dostępne! W sprzedaży można zakupić również limitowane, ekskluzywne wejściówki, pozwalające na dostęp do zakulisowych materiałów oraz przygotowań do show, jak również After-party z Dua Lipą oraz DJ-ami.

Sprzedaż biletów dualipa.com/studio2054, LIVENow i Ticketmaster.

Najnowsze