Trzy różne światy w teledysku Levitating. Piosenka Dua Lipy hitem końca wakacji

Dua Lipa, Missy Elliott, Madonna
Autor: Isabel Infantes/Press Association/East News | Doug Peters/Press Association/East News | face to face/FaceToFace/REPORTER

Dua Lipa, Madonna i Missy Elliott w jednym klipie! Muzyczne legendy połączyły siły w najnowszej wersji utworu Levitating i udostępniły w sieci klip, który robi furorę! O czym opowiada teledysk legendarnych wokalistek? Zdradzamy więcej na ESKA.pl!

Dua Lipa, Madonna i Missy Elliott w jednym teledysku! Te elektryzujące połączenie już rozgrzało fanów do czerwoności na samą myśl o tak legendarnej muzycznej kolaboracji, a jeszcze teraz wisienką na torcie okazał się opublikowany przez wokalistki wspólny teledysk do remiksu utworu Levitating od Dua Lipy! Jakiś czas temu wokalistka zapowiedziała, że planuje połączyć siły z legendarnymi ikonami muzyki i tak też się stało! Klip do remiksu Levitating we współpracy z Madonną i Missy Elliott już śmiga w sieci i rozwala system! Takiego połączenia jeszcze nie było. Dua Lipa prężnie pracuje nad promocją swojego drugiego albumu w całej karierze Future Nostalgia, który zadebiutował w marcu tego roku. Pomysł połączenia sił i stworzenia remiksu znanego już utworu artystki Levitating z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę, ponieważ tak spektakularne zestawienie może wróżyć tylko coś dobrego! 

Dua Lipa, Madonna, Missy Elliott - teledysk 

Premiera remiksu powstałego u boku Madonny i Missy Elliott została opublikowana 14 sierpnia 2020. Poniżej możecie zobaczyć teledysk, który powstał do nowej piosenki.

Zouzy śpiewają hit Dua Lipy. Występ w Domowym Graniu wbije was w fotel!
Najnowsze