Miley Cyrus i Dua Lipa podnoszą temperaturę! Prisoner o trudach porzucenia miłości

Miley Cyrus i Dua Lipa podnoszą temperaturę! Prisoner o trudach porzucenia miłości
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Miley Cyrus i Dua Lipa podnoszą temperaturę! Prisoner o trudach porzucenia miłości

Prisoner, to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Miley Cyrus. Gwiazda sceny muzycznej do swojego utworu zapowiadającego album Plastic Heart zaprosiła Dua Lipę! Efekty tej gorącej współpracy możecie ocenić na ESKA.pl.

Prisoner to wyjątkowe spotkanie dwóch największych kobiecych gwiazd popu swojego pokolenia Miley Cyrus oraz Duy Lipy! Utwór zapowiada siódmy studyjny album Miley Cyrus - Plastic Hearts, którego premiera odbędzie się już 27 listopada. Duet pojawia się razem w bezwstydnie campowym, rockowym teledysku, wyreżyserowanym przez Alanę O'Herlihy oraz Miley. To klip dedykowany dziewczyńskiej sile, stworzony przez trzy kobiety, które celebrują muzykę w sposób, którego wszystkim brakuje.

ESKA XD EXTRA

Miley Cyrus - nowa piosenka i płyta Plastic Hearts

Miley Cyrus ujawniła tracklistę płyty Plastic Hearts, która zawiera między innymi utwory nagrane z Billym Idolem oraz Joan Jett. Wcześniej w listopadzie ukazał się mash-up utworów Midnight Sky oraz Edge of Seventeen, Stevie Nicks, który zebrał entuzjastyczne recenzje.

Album Plastic Hearts jest dostępny w przedsprzedaży. Już teraz z płyty znanych jest pięć utworów. Single: Midnight Sky, Prisoner, mash-up Edge of Midnight (Midnight Sky Remix), a także dwa wyjątkowe covery, które dołączone są do albumu w wersji cyfrowej - wykonanie na żywo Heart of Glass, Blondie oraz Zombie, The Cranberries. Za zdjęcie okładkowe odpowiada słynny fotograf gwiazd rocka, Mick Rock. To stawia Miley wśród legend takich jak David Bowie, Lou Reed, Iggy Pop, Joan Jett i Debbie Harry.

Miley Cyrus - Plastic Hearts

 1. WTF Do I Know
 2. Plastic Hearts
 3. Angels Like You
 4. Prisoner (featuring Dua Lipa)
 5. Gimme What I Want
 6. Night Crawling (featuring Billy Idol)
 7. Midnight Sky
 8. High
 9. Hate Me
 10. Bad Karma (featuring Joan Jett)
 11. Never Be Me
 12. Golden G String

Dodatkowo w wersji cyfrowej:

 • 13. Edge of Midnight (Midnight Sky Remix) (featuring Stevie Nicks)
 • 14. Heart of Glass (Live from the iHeart Festival)
 • 15. Zombie (Live from the NIVA Save Our Stage Festival)

Miley Cyrus - nowa piosenka Prisoner

Najnowsze