Dreamstate Europe 2020 - znamy kolejne gwiazdy. Kto wystąpi na festiwalu?

2019-10-30 20:01 MK
Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach: pierwsi artyści znani! Kto wystąpi na festiwalu?
Autor: Dreamstate Europe 2020 / materiał prasowy Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach: pierwsi artyści znani! Kto wystąpi na festiwalu?

Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach to wydarzenie, na które czekają wszyscy fani muzyki trance i nie tylko. Z każdym kolejnym tygodniem, lista wykonawców, którzy zdecydowali się przyjąć zaproszenie i zagrać na imprezie, znacznie się powiększa. Kto porwie festiwalową publiczność? Sprawdź kolejnych artystów, którzy dołączyli do przedsięwzięcia już teraz na ESKA.pl.

Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach - line-up imprezy stale się powiększa. Po ogłoszeniu takich gwiazd muzyki rozrywkowej, jak między innymi: Markus Schulz, Craig Connely,HALIENE czy Giuseppe Ottaviani, przyszedł czas na poznanie kolejnych wykonawców, którzy rozgrzeją wszystkich uczestników wyjątkowego festiwalu. Zeszłoroczna edycja Dreamstate Europe miała miejsce 27 kwietnia 2019 w Arenie Gliwice i cieszyła się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów muzyki trance i nie tylko. Wówczas, line-up składał się z osiemnastu artystów, którzy zachwycili polską publiczność. Nie dziwi zatem fakt, że organizatorzy podjęli decyzję o zorganizowaniu kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. Żaden szanujący się festiwal muzyki trance nie może odbyć się bez gwiazd psy-trance. Psy-trance to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych obecnie odłamów! Psychodeliczne dźwięki, które oscylują w granicach 138-144 BPM opanowały świat, dzięki czemu organizowane są nawet stricte psy-trance'owe festiwale! Fani muzyki elektronicznej coraz częściej wypatrują wśród line-up'ów właśnie największych gwiazd tego gatunku. Dlaczego? Gwarantują oni naprawdę solidne tempo, niesamowite wrażenia i piękną podróż pełną psychodelicznych brzmień! Nie zabraknie ich również w Gliwicach!

Dreamstate Europe 2020 - artyści

Bez wątpienia, PSY-TRANCE ma obecnie swoje pięć minut. Wykonawców z tego gatunku nie mogło zatem zabraknąć na takiej imprezie jak Dreamstate Europe 2020, która odbędzie się już 18 kwietnia przyszłego roku, również w Arenie Gliwice. Oto kolejna dawka artystów, którzy zaprezentują się na żywo przed polskimi fanami.

  • Alpha Portal

Kilka karmicznych spotkań w studiu zaowocowało wielkimi narodzinami projektu Alpha Portal. Dzięki temu muzyczni bracia Avi Shmailov (alias Astrix) i Yoni Oshrat (alias Ace Ventura) z impetem wkroczyli na scenę muzyki elektronicznej. Udoskonalili swoją muzykę do najwyższych psychodelicznych poziomów, a dzięki niesamowitym występom na scenie Avi & Yoni tworzą niezapomniane chwile koncertach. To idealna jedność muzycznych umysłów z obopólną wiarą w bezgraniczną muzykę psy trance.

Alpha Portal
Autor: materiały prasowe
  • Ace Ventura

Ace Ventura to jeden z największych I najbardziej zapracowanych artystów na scenie progresywnej i psytrance. Nieustannie koncertuje, a jego sety wstrząsają największymi parkietami I festiwalami na całym świecie. Jest również zaangażowany w kilka bardzo popularnych projektów: Alpha Portal (z Astrix), Easy Riders (z Rocky Tilbor), Liquid Ace (z Liquid Soul) oraz Zentura (z Zen Mechanics). Wraz z Liquid Soul stworzył Psy-Nation, globalną serię imprez Psytrance oraz Psy-Nation Radio, comiesięczny podcast muzyczny i kulturalny Psytrance.

Kim właściwie jest Ace Ventura? Jego prawdziwe nazwisko to Yoni Oshrat. Od najmłodszych lat był przesiąknięty muzyką. Jego ojciec jest jednym z najbardziej znanych izraelskich kompozytorów i songwriterów. Nikogo nie zdziwiło, że Yoni postanowił zajmować się muzyką zawodowo. Zaczynał od produkcji muzyki do programów telewizyjnych i filmów. W połowie lat 90-tych odkrył młodą jeszcze wtedy scenę trance. Pierwsze kroki jako DJ stawiał razem ze swoim przyjacielem DJ Goblinem. Wspólnie stworzyli projekt Children of the Doc, który potem zmienił się w PsySex.

Po kilku latach intensywnych tras koncertowych na imprezach i festiwalach na całym świecie, muzyka Yoni zaczęła zmieniać się w coraz „groźniejszą”. W 2006 roku rozpoczął dwa solowe projekty - Schatsi i Ace Ventura. Znacznie więcej uwagi poświęcono projektowi Ace Ventura. Dzięki połączeniu twardych motywów tanecznych znanych z PsySex z głębszymi wpływami progresywnego transu, projekt Ace Ventura stał się wielkim sukcesem. W 2007 roku wydał debiutancki album solowy w Iboga Records. „Rebirth” było bez wątpienia jednym z największych wydarzeń muzycznych roku. Ace Ventura wygrał dzięki niemu Beatport Music Awards w 2008 roku w kategorii Psytrance. Powtórzył ten sukces rok później dzięki albumowi „Re: Boot” z remiksami wiodących artystów z różnych gatunków. Na kolejny autorski krążek fani czekali aż do 215 roku. „Paradise Engineering” był kolejnym wielkim sukcesem, który zaowocował światową trasą koncertową.

Ace’a można zobaczyć na największych festiwalach. Do tej pory zagrał m.in na: Boom, Ozora, Antaris, Psy-Fi, Tomorrowland, Summer Never Ends, Emmaboda, Glade & BoomTown Fair; Symbiosis Gathering, EDC Las Vegas & Dreamstate in w USA; XXXPerience, Adhana, BAT & Tribe w Ameryce Południowej; Rainbow Serpent, Earthcore & Maitreya w Australia; Solstice w Japonii.

Ace Ventura
Autor: materiały prasowe
  • Astrix

Astrix to artysta, którego nie trzeba przedstawiać fanom muzyki trance. Jest jednym z wiodących producentów i DJ-ów na świecie. Od ponad dekady niesie swoje muzyczne przesłanie psychodelicznego, podnoszącego na duchu trance’u do każdego zakątka świata. Gra w największych klubach, na odległych plażach, wielkich festiwalach i niszowych wydarzeniach. Jako prawdziwy perfekcjonista całkowicie poświęca się swojej sztuce. Astrix jest znany zarówno z ogromnych hipnotycznych wybuchowych setów na żywo jak i niezwykle precyzyjnych produkcji w studio. Jego muzyka nieustannie króluje na szczycie list przebojów, a jego albumy są uważane za kamienie milowe trance’u.

Astrix
Autor: materiały prasowe

Dreamstate - co to jest?

Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan ,Ally&Filla, Astrix. Wtedy nikt jeszcze ine spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA. Bilety na wydarzenie w Gliwicach dostępne będą od 6 listopada 2019 na www.tmetickets.com. Lista pozostałych wykonawców poniżej.

Najnowsze