Dramat fanów Tomorrowland 2021! Festiwal znów przełożony

2021-03-18 10:30 Adam Bysiek
Tomorrowland
Autor: materiał prasowy: KIM ARTISTS

Tomorrowland 2021 przełożony! To najgorsza wiadomość jaką mogli wyobrazić sobie fani tej imprezy. Już rok temu podobna depesza wprawiła fanów największego na świecie festiwalu w osłupienie. Wówczas decyzja taka wydawała się konieczna i jedyna jaką w obliczu pandemii mogli podjąć organizatorzy. Dziś jednak - po wielu zapowiedziach i obietnicach - dotarła do nas oficjalna informacja, prosto z Belgii o odwołaniu kolejnej edycji imprezy.

Tomorrowland 2021 po raz kolejny został przełożony! To nie dzieje się na prawdę - to bodajże najczęstszy komentarz w sieci, do właśnie wydanej przez organizatorów największego na świecie festiwalu muzyki elektronicznej decyzji. 

Tomorrowland 2021 przełożony

Tomorrowland 2021 był i jest nadal jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez w bieżącym roku. Po odwołaniu zeszłorocznej edycji, a także edycji zimowej wydarzenia - fani na całym świecie czekali i żyli nadzieją, że zapowiedziany pierwotnie na lipiec 2021 roku festiwal odbędzie się bez jakichkolwiek zmian. Niestety ich nadzieje okazały się płonne, ponieważ dziś w wiadomościach przesłanych drogą mailową oraz w oświadczeniu, które pojawiło się na stronie, dowiedzieliśmy się o odwołaniu Tomorrowland 2021 w lipcu i przeniesieniu go na inny miesiąc.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Fani z całego świata są rozgoryczeni. Nadzieja jednak umiera ostatnia, ponieważ organizatorzy, w przeciwieństwie do tego co zrobili rok temu odwołując Tomorrowland 2021 definitywnie, w tym roku póki co zadecydowali o jego przełożeniu na kolejny miesiąc.

Tomorrowland 2021 - nowa data

Tomorrowland 2021 zawsze rozpoczynał się w trzecim tygodniu lipca, ale tym razem będzie zupełnie inaczej. Wszystko z powodu pandemii obecnej w każdym kraju w Europie. Zaplanowany na lipiec Tomorrowland 2021 w tym roku ma odbyć się w sierpniu. Pierwszy festiwalowy weekend rozpocznie się 27 sierpnia i potrwa do 29 sierpnia 2021 roku włącznie. Z kolei drugi weekend Festiwalu Tomorrowland 2021 rozpocznie się 3 i potrwa aż do 5 września 2021 roku włącznie.

Tomorrowland 2021 - bilety

O nowych datach organizatorzy poinformowali w wiadomościach e-mail przesłanych do właścicieli biletów sprzed roku, jak i posiadaczy wejściówek zakupionych już w 2021 roku. Lekko zmodyfikowana treść komunikatu pojawiła się także na stronie internetowej Tomorrowland 2021.

 - Chcemy pozostać pozytywni i pełni nadziei na niezapomniane zakończenie lata 2021, ale zdajemy sobie sprawę, że istnieje również szansa, że 16. edycja Tomorrowland odbędzie się w 2022 roku. (...) Spodziewamy się, że w maju wrócimy do Was z dokładną aktualizacją. Na razie będziemy ciężko pracować, aby zrealizować najpiękniejszy i najbezpieczniejszy festiwal. Razem z Ludźmi Jutra wierzymy w lepsze czasy. Znów się zjednoczymy. - możemy przeczytać w wiadomości przesłanej przez organizatorów

Przypomnijmy, że każdy dzień festiwalu Tomorrowland przyciąga ponad 220 tys osób! Impreza od samego początku odbywa się w miejscowości Boom, która położona jest około 35 kilometrów od regionu stołecznego Brukseli. Koszt biletu na cały weekend festiwalu rozpoczyna się od 1000 euro, a cena biletu sięgać może nawet 3 tysięcy euro (w wersji z zakwaterowaniem i transportem w ramach Global Journey)

Tomorrowland 2021 stoi nadal pod wielkim znakiem zapytania. Gdyby festiwal jednak miał się nie odbyć, wówczas organizatorzy musieliby się uporać z niemałym problemem w postaci zwrotu, rekompensaty lub namówienia fanów na pozostawienie zakupionych już biletów na kolejny, 2022 rok. Bądźmy jednak dobrej myśli i miejmy nadzieję, że Tomorrowland 2021 pomimo wszystko i tak się odbędzie w sierpniu i wrześniu 2021 roku.

Najnowsze