Domówka z udziałem Sanah, Karasia & Rugickiego i innych. Kto jeszcze wystąpi?

2020-07-03 15:03 MK
Sanah
Autor: materiały prasowe

W lipcu na salony wjeżdża HAŁSówka, a razem z nią klubowa trasa koncertowa z przystankami we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie! O szczegółach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Hałsówka to impreza z ograniczoną ilością miejsc – jak na dobrą domówkę przystało. Z artystami widzimy się co weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe. Poczujecie się jak gospodarze – imprezę w każdym klubie rozkręca dziennikarz muzyczny, a wieczór zakończy numer, na który uczestnicy będą mogli głosować podczas koncertu. Kto wystąpi?

  • Pierwszą gwiazdą domówki w klubach będzie Sanah – najgorętszy debiut ubiegłego roku, królowa dram (i melancholijnych, przebojowych numerów). Każdemu w głowie zawrócił jej przebojowy „Szampan”, rozkręcając apetyt na „Melodię” na żywo!
  • Elektro popowe odkrycie ostatnich lat zespół KAMP! - trio, które roztańczy Was w festiwalowym stylu. Pomiędzy surowymi brzmieniami „elektrycznych” dźwięków z lat 80-tych, a transem klubowym jest muzyczna przestrzeń, którą wypełnia KAMP!
  • ROGUCKI / KARAŚ - tego nowego duetu na polskiej scenie muzycznej, powstałego z miłości i żądzy do tworzenia muzyki przedstawiać nikomu nie trzeba. Przywiozą ze sobą przebojową „Katrinę” ich pierwszy i od razu totalny przebój.
  • Nocny Kochanek - metalowa i radosna rockowa petarda nadal zniewala i wypełnia po brzegi sale koncertowe. Ich muzyka uwodzi od lat! 
Hanczak - Sanah
Najnowsze