Do kiedy deklaracje maturalne 2018? Nie przegap terminu złożenia

i

Autor: Fot. GRZEGORZ OLKOWSKI / POLSKA PRESS / east news Maturzyści

Do kiedy deklaracje maturalne 2018? Nie przegap terminu złożenia

2018-07-03 11:06

Do kiedy należy złożyć deklaracje maturalne? Sprawdź terminy na ESKA.pl

Deklaracje maturalne - to o nie często pytają maturzyści. Wszystko dlatego, że osoby, które chcą przystąpić do egzaminu maturalnego, są zobowiązane do złożenia pisemnej deklaracji przystąpienia do egzaminu dojrzałości. W deklaracjach maturalnych znajdują się przedmioty, które dana osoba chce zdawać podczas matury, a także poziom poszczególnych egzaminów.

Deklaracje maturalne - do kiedy?

Deklaracje składa się u dyrektora szkoły lub dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej w określonych terminach, które znajdziecie poniżej:

  • 7.02.2018 - uczeń, który zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego bezpośrednio po ukończeniu szkoły w 2018 r.

Terminy dla absolwentów lat poprzednich znajdują się na stronie OKE. Po upływie  terminów składania ostatecznej deklaracji maturzyści nie będą mieć już możliwości dokonywania zmian w deklaracji (z wyjątkiem laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych). W przypadku niezłożenia deklaracji ostatecznej w odpowiednim terminie deklaracja wstępna (składana przez maturzystów do 30 września) stanie się deklaracją ostateczną.

Matura 2018 - terminy i daty egzaminów

Autor: brak danych

  Kiedy jest matura 2018? Daty i terminy egzaminów dojrzałości poznacie na ESKA.pl. Harmonogram matury pisemnej od zawsze ustala Centralna Komisja Egzaminacyjna. Pełna rozpiska maturalna dla absolwentów wszystkich szkół od zawsze pojawia się na oficjalnej stronie in

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE