Dawid Podsiadło - trasa koncertowa w 2020 potwierdzona! Dostaniemy też nową płytę?

2019-10-01 11:57 MK
Dawid Podsiadło
Autor: Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS

Po w całości wyprzedanym i świetnie przyjętym koncercie na PGE Narodowym, jedno jest pewne: Dawid Podsiadło nie ma żadnej konkurencji w naszym kraju. Płyty sprzedają się doskonale, a bilety na każde z jego show rozchodzą się w zawrotnym tempie. Nie inaczej będzie zapewne w przyszłym roku. Najpopularniejszy polski wokalista ogłosił bowiem, że wyruszy w kolejną trasę koncertową w 2020 roku! Czy nowemu tournée towarzyszyć będzie nowa płyta? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa 2020 to kolejny z projektów, nad którymi w najbliższym czasie skupiał się będzie zapracowany wokalista. Autor przeboju Nie Ma Fal ma za sobą niezwykle udane miesiące. Single pochodzące z albumu Małomiasteczkowy w dalszym ciągu odnoszą niesamowite sukcesy, film Nieznajomi, którego jest współproducentem zbiera świetne recenzje, a wspólny koncert z Taco Hemingwayem przyciągnął kilkadziesiąt tysięcy fanów. Podczas swojego show na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłosił coś, na co czekali wszyscy fani. Mianowicie, trasę koncertową w przyszłym roku!

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa 2020

Ostatnie dwie trasy koncertowe zdolnego wokalisty z Dąbrowy Górniczej cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wejściówki na Wielkomiejski Tour wyprzedały się w zaledwie cztery minuty! Nie dziwi zatem fakt, że fani Dawida Podsiadło z niecierpliwością oczekują kolejnych koncertów. Sam artysta wyznał podczas sobotniego koncertu, że w 2020 roku z pewnością wyruszy w kolejną trasę koncertową. Ma ona nosić nazwę Leśna Muzyka. 

W głowach fanów od razu pojawiło się pytanie - czy trasie towarzyszyć będzie nowy krążek? Wszystko wskazuje na to, że tak! W niedawno udzielonym wywiadzie dla portalu Onet, wokalista przyznał, że po koncercie z Taco ma zamiar ponownie wejść do studia nagraniowego. Nie możemy się już doczekać efektów!

Najnowsze