Dawid Kwiatkowski świętuje swój kolejny sukces! To wszystko dzięki jego nowej piosence

2021-05-10 16:30 Ewelina Kulasza
Dawid Kwiatkowski
Autor: WBF

Dawid Kwiatkowski to chłopak orkiestra. Wszędzie go pełno, a w dodatku jeśli coś robi, to obija się to szerokim łukiem. Najpierw dawał czadu na YouTube, a odkąd dołączył do obsady The Voice Kids, robi furorę na czerwonych fotelach. Teraz artysta świętuje swój kolejny sukces, a to wszystko dzięki jego nowej piosence!

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Mowa oczywiście o Dawidzie Kwiatkowskim, który jest nie tylko cenionym wokalistą, ale także idolem polskiej młodzieży. Choć na swój sukces pracował wiele lat, to jak widać ciężka praca popłaca. Dziś oprócz występów na scenie i w telewizji, może pochwalić się mianem popularnego influencera, a także trenera najchętniej oglądanego programu - The Voice Kids. To on od pierwszej edycji zasiada na czerwonym fotelu i wyłapuje utalentowane dzieciaki. Następnie pod swoimi skrzydłami dba o nie najlepiej jak potrafi, a dzięki temu że ma dobre serce, gromadzi dookoła siebie wielu wiernych fanów.

Tuz po tegorocznych walentynkach - dokładnie 16 lutego 2021 roku, miała miejsce premiera najnowszego kawałka Dawida Kwiatkowskiego. Mowa o numerze Bez Ciebie, który powstał we współpracy między innymi z Lanberry i Patrykiem Kumórem. Bez Ciebie to emocjonalny i mądry kawałek, który trafia w serca osób w różnym wieku. To także zapowiedź nowej płyty artysty, na którą z niecierpliwością czeka wielu fanów.

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski złamał zasady programu

Dawid Kwiatkowski - kolejny sukces

Dawid Kwiatkowski podzielił się ze światem wspaniałą nowiną! Mowa o piosence Bez Ciebie, która aktualnie jest czwartym najczęściej granym numerem w naszym kraju. Najnowszy numer artysty, możecie również usłyszeć na antenie Radia ESKA, a w dodatku zobaczyć klip w nieco innym wydaniu. Chodzi o specjalną wersję teledysku do singla Bez Ciebie, która pojawiła się 6 maja na oficjalnym YouTubie Dawida Kwiatkowskiego. Nie od dziś wiadomo, że artysta ma wspaniałe relacje ze swoimi wielbicielami. To właśnie dla nich stworzył TikTokową wersję Bez Ciebie, w której ukazani są właśnie jego fani. Poniżej możecie zobaczyć efekt końcowy, który z pewnością zrobi na Was ogromne wrażenie.

Najnowsze