Dawid Kwiatkowski gdyby nie był piosenkarzem to... O tym powinien wiedzieć jego każdy fan!

2021-04-18 20:48 Ewelina Kulasza
The Voice Kids 4 - Dawid Kwiatkowski
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Jest nie tylko piosenkarzem, trenerem w muzycznym programie dla dzieci, ale także influencerem i idolem wielu nastolatek w naszym kraju! Mowa oczywiście o Dawidzie Kwiatkowskim, który swoją przygodę ze śpiewem rozpoczynał w internecie. Teraz jest wielką gwiazdą, która może pochwalić się uroczymi i wiernymi fanami. Jednak gdyby nie muzyka, Dawid Kwiatkowski byłby... Będziecie w szoku, jaki zawód od zawsze mu się marzył!

Dawid Kwiatkowski od lat prężnie działa w branży muzycznej, mediach ale również w show-biznesie. Od pierwszej edycji The Voice Kids zasiada na fotelu trenera, a pod jego skrzydłami rodzą się prawdziwe, młode talenty, które cały czas rozkręcają swoją karierę. Mowa między innymi o Marcinie Maciejczaku, Antonim Scardina, Carli Fernandes czy też Alicji Tracz. Te dzieciaki nie zatrzymują się ani na chwile i co ciekawe, z dnia na dzień jest o nich coraz głośniej. Oprócz The Voice Kids, Dawid Kwiatkowski prężnie działa w mediach społecznościowych i wstępuje na koncertach w telewizji. Jego głosem i osobowością zachwyca się wiele młodych osób, więc nic dziwnego, że jest ich prawdziwym mentorem. Wokalista kocha muzykę, ale równie mocno kocha swoich fanów, od których zawsze otrzymuje dużo wsparcia. Zastanawialiście się kiedyś, kim chciał być Dawid gdyby nie muzyka? To może was mocno zaskoczyć!

The Voice Kids 4 - uczestnicy zaśpiewali hit Shallow. Reakcja Dawida Kwiatkowskiego bezcenna

Dawid Kwiatkowski - ciekawostki

Każdy fan zawsze interesuje się mocno swoim idolem. Ciekawostki, które poznaje na jego temat są fascynujące i sprawiają jeszcze większą ekscytację. Podobnie jest również z Dawidem Kwiatkowskim. Zastanawialiście się kiedyś, kim wokalista chciał zostać w przyszłości gdyby nie muzyka? Zapnijcie pasy - ta odpowiedź was zaskoczy! Otóż Dawid Kwiatkowski był fanem serialu Miodowe Lata i marzył by być tramwajarzem, tak jak Karol Krawczyk. Wyobrażacie sobie go w tej roli? Przejazd tramwajem z takim kierowcą z pewnością byłby fascynujący!

Najnowsze