Gwiazdy

Daria Syta - kim jest nowa tancerka z "Tańca z gwiazdami"? To ona partneruje Maciejowi Musiałowi!

2024-02-28 16:48

Daria Syta to nazwisko, o którym będzie głośno w polskich mediach przez najbliższe tygodnie. Tancerka dołączyła do obsady kultowego programu "Taniec z gwiazdami". Będzie partnerką aktora Macieja Musiała. Widzowie chcieliby się dowiedzieć, kim jest młoda kobieta. Oto najważniejsze informacje na jej temat.

Daria Syta już wkrótce może stać się znaną postacią medialną. "Taniec z gwiazdami" to format telewizyjny, który sprawił, że wielu profesjonalnych tancerzy stało się prawdziwymi gwiazdami. Każdy słyszał o takich nazwiskach jak Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Anna Głogowska, Izabela Janachowska czy Jan Kliment. Teraz do grona tancerzy rozrywkowego show Polsatu dołączy młoda Daria Syta. Będzie się o niej dużo mówiło, ponieważ została partnerką jednego z najpopularniejszych uczestników nowej edycji - Macieja Musiała. Co wiemy o utalentowanej dziewczynie? Zebraliśmy najważniejsze ciekawostki o Darii Sycie.

Taniec z gwiazdami 2024 - tancerze. To oni będą partnerować uczestnikom programu

Dlaczego Maciej Musiał zdecydował się na udział w Tańcu z Gwiazdami | wywiad ramówka Polsat

Daria Syta - wiek

Daria Syta ma 25 lat. Dokładna data urodzenia nie jest jeszcze znana.

Daria Syta - wzrost

Niestety w sieci nie ma żadnych informacji o wzroście Darii. Wiadomo na pewno, że jest niższa od Macieja Musiała, który ma 176 cm.

Daria Syta - chłopak

Daria Syta jest w związku z Igorem Grobelnym. Nazwisko to z pewnością kojarzą fani siatkówki, ponieważ mężczyzna jest graczem klubu Projekt Warszawa.

Daria Syta - osiągnięcia

Daria specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Jest mistrzynią Polski w kategorii U21 Latin oraz wicemistrzynią Polski w kategorii Dorośli Latin.

Daria Syta - wykształcenie

Jako nastolatka Daria uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu. Później rozpoczęła studia na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Daria Syta - Taniec z gwiazdami

Daria Syta jest debiutantką w "Tańcu z gwiazdami". Nigdy wcześniej nie brała udziału w programie. Będzie to jej pierwsza telewizyjna przygoda. Jej partnerem został Maciej Musiał.

Daria Syta - Instagram

Daria jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Można ją tam znaleźć pod nazwą @dariasyta. Wybrane zdjęcia znajdziecie w galerii zamieszczonej wyżej.