Daniel Hawes kontra Izabela Bilińska - bitwa w The Voice of Poland 12. Zaśpiewali hit Kamila Bednarka

2021-10-16 21:38
Daniel Hawes Izabela Bilińska
Autor: TVP

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu. Widzowie wreszcie mogą podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. Jedną z pierwszych była ta, w której udział wezmą Daniel Hawes kontra Izabela Bilińska. Kogo wybrała Sylwia Grzeszczak? Sprawdź na ESKA.pl.

Daniel Hawes kontra Izabela Bilińska - birwa w The Voice of Poland 12. Zaśpiewali hit Kamila Bednarka. To bitwa, która z pewnością spodoba się fanom Kamila Bednarka. Członkowie drużyny Sylwii Grzeszczak zmierzyli się w jednym z jego przebojów. Na ringu pojawili się, aby wspólnie wykonać piosenkę Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał. Oczywiście, w oryginale ten kawałek wykonują Skaldowie, ale nowoczesna wersja Kamila Bednarka w ostatnim czasie odniosła duży sukces. jak Daniel Hawes i Izabela Bilińska poradzili sobie w starciu? Kto wygrał? Czy ktoś zdecydował się na kradzież przegranego? Sprawdź niżej.

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Daniel Hawes i Izabela Bilińska - The Voice of Poland 12

To wykonanie Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał na pewno będzie miało wielu fanów. Choć poziom obu uczestników jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Sylwia Grzeszczak zdecydowała, że chce zostawić w swojej drużynie Daniela. Izabela niestety nie miała szczęścia i nie została ukradziona przez żadnego z trenerów. Oznacza to, że pożegnała się z programem.

Justyna Steczkowska PRZESADZIŁA? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze