Izabela Bilińska - kim jest? Uczestniczka zachwyciła publiczność śpiewając wielki hit!

2021-10-16 21:43
Izabela Bilińska – kim jest? Uczestniczka zachwyciła publiczność, śpiewając dobrze znany utwór!
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Trwa wyczekiwana dwunasta edycja The Voice of Poland. Każdy kolejny odcinek to wyjątkowe widowisko muzyczne. Uczestnicy mierzą się na scenie z różnymi utworami, często są to hity znane na całym świcie. Tak było w przypadku Izabeli Bilińskiej. Co zaśpiewała? Przekonajcie się już teraz!

Izabela Bilińska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Format od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Fani show doczekali się już 12 odsłon ulubionego programu. W tym sezonie do jury dołączyła gwiazda, która nigdy wcześniej nie była jurorką programu. Mowa oczywiście o znanej z piosenek Małe rzeczy czy Prawda o nas Sylwii Grzeszczak. Ponadprzeciętnych głosów szukają w tej edycji także Marek Piekarczyk, Tomson i Baron oraz Justyna Steczkowska. Czy Izabela Bilińska ma szansę wygrać program? Oto kilka informacji na jej temat!

Adrianna Rychwalska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland?

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland

Izabela Bilińska – kim jest?

Widzowie zastanawiają się kim jest uczestniczka show. Izabela pochodzi z Żyrardowa. Obecnie studiuje grafikę. Poza muzyką jej pasją jest także fotografia.

Izabela Bilińska  - The Voice of Poland 12

Podczas Przesłuchań w ciemno wokalistka wykonała hit z repertuaru LP - Lost On You. Cover sprawił, że w swoich drużynach chcieli ją mieć Marek Piekarczyk oraz Sylwia Grzeszczak. Izabela wybrała ekipę Sylwii, jednak odpadła na etapie Bitew.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze