Daniel Hawes - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? 18-latek zachwycił jurorów!

2021-10-16 21:44
Daniel Hawes
Autor: materiały TVP

Daniel Hawes to jeden z tych uczestników The Voice of Poland, na których trzeba zwrócić uwagę. Młody i niezwykle zdolny wokalista już w pierwszym odcinku wywołał duże emocje. Kim jest nowa gwiazda popularnego talent show Telewizji Polskiej? Oto najważniejsze informacje na jego temat.

Daniel Hawes - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Daniel ma 18 lat, mieszka w Nowym Sączu. Jego matka jest Polką, a ojciec Anglikiem. Pochodzi z muzykalnej rodziny. Zdecydowanie to odkrycie dwunastej edycji muzycznego show. Do tej pory młody chłopak nie udostępniał swoich wykonów w internecie. Jego talent nie był powszechnie znany. Zdecydowanie po tym programie może się to zmienić i pewnie tak się stanie, ponieważ jego występ urzekł zarówno jurorów, jak i widzów, co można wnioskować po komentarzach. Co zaśpiewał Daniel i do jakiej drużyny trafił?

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Daniel Hawes - Przesłuchanie w ciemno

Daniel Hawes pojawił się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jego występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorom. Wokalista wykonał piosenkę Little Bit Of Love, którą w oryginale wykonuje artysta Tom Grennan.

Daniel Hawes - drużyna

Daniel Hawes przeszedł do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniach w Ciemno zasilił grono drużyny Sylwii Grzeszczak. O jego obecność w ekipie walczył także Marek Piekarczyk. Daniel na etapie Bitew dał czadu, dlatego dalej będzie walczyć o finał.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze