Justyna Steczkowska PRZESADZIŁA? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland

2021-10-16 12:39
Justyna Steczkowska PRZESADZIŁA? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP Justyna Steczkowska PRZESADZIŁA? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland

Justyna Steczkowska uchodzi za najbardziej srogą trenerkę obecnej edycji The Voice of Poland. Widzowie mogą przekonać się o tym ponownie oglądając nasz materiał wideo, który jest zapowiedzią sobotniego odcinka.

The Voice of Poland 2021: 15 października startują Bitwy, najbardziej emocjonujący etap muzycznego talent show TVP2. Uczestnicy podzieleni na duety będą walczyć o przejście do kolejnego etapu programu. O tym, kto trafi do Nokautu i ponownie wystąpi na scenie The Voice of Poland zdecydują trenerzy, Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk o raz Tomson i Baron. 

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Po jednym z występów na muzycznym ringu, Justyna Steczkowska nie była w stanie ukryć niezadowolenia.

Uważam, że jesteście nieprzygotowani na tyle, żeby stanąć tutaj i cieszyć publiczność - zawyrokowała artystka tuż po zakończeniu występu jednego z duetów.  

Chcę być miła, ale muszę być szczera. Nieczysto, już pomijam choreografię, bo nie jesteście tancerzami, ale pomimo wszystko na scenie trzeba ogarnąć nawet ruch. Jest jeden wielki bałagan, nic nie działa. Najważniejsze jest śpiewanie, ale to nie jest ten poziom. To jest program telewizyjny The Voice of Poland - dodała rozczarowana trenerka. 

Czyj występ tak bardzo nie spodobał się Justynie Steczkowskiej? Czy pozostali trenerzy będą tego samego zdania? Dowiemy się w najnowszym odcinku The Voice of Poland już w sobotę o 20:00 w TVP2. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze