Ariana Grande - Breathin bez muzyki! Przeróbka rozbawi was do łez!

2018-11-13 9:47
Ariana Grande - Breathin bez muzyki! Przeróbka rozbawi was do łez
Autor: fot./screen/youtube.com/Mustafa Grande Ariana Grande

Co można usłyszeć, gdy wyciszymy muzykę w nowym teledysku Ariany Grande? Przekonacie się w tej przeróbce piosenki Breathin!

Ariana Grande - Breathin to nowa piosenka amerykańskiej wokalistki. Utwór, który swoją premierę w sieci miał 9 listopada, z miejsca stał się hitem! Tysiące osób przesłuchały kawałek po wielokroć, ale tylko jedną ciekawiło, co można usłyszeć w Breathin bez muzyki. Ta przeróbka piosenki Ariany Grande bawi do łez!

Breathin bez muzyki - tupanie, skrzypienie i piskliwy wokal

Przeróbkę Breathin Ariany Grande przygotował youtuber ukrywający się pod nickiem Mustafa Grande. Do stworzenia filmiku wykorzystał oryginalny teledysk piosenki. Youtuber usunął z niego jednak muzykę i wokal artystki. Puste miejsca zastąpił odgłosami, które moglibyśmy usłyszeć będąc na planie.

Pożar w Kalifornii zniszczył dom Miley Cyrus. Wokalistka zdążyła ewakuować najbliższych

W Breathin bez muzyki słyszymy więc stukanie obcasów, skrzypienie, brzęknięcia szkła czy zwykły szum. A jak youtuber poradził sobie z zastąpieniem głosu Ariany Grande? No cóż... najlepiej przekonajcie się sami. :)

Oczywiście wszyscy wolimy wersję z wokalem i muzyką! Posłuchajcie oryginału piosenki Breathin od Ariany Grande.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze