LP - piosenkarka, która podbiła serca Polaków. Najlepsze piosenki autorki Lost on You

2018-11-30 10:54
LP - piosenkarka, która podbiła serca Polaków. Najlepsze piosenki autorki Lost on You
Autor: fot./screen/youtube.com/LP LP

Piosenki Laura Pergolizzi są uwielbiane przez polskich słuchaczy! Na ESKA.pl znajdziecie najlepsze utwory autorki hitu Lost on You.

LP - piosenkarka, która zawojowała listy przebojów piosenką Lost on You, jest bez wątpienia wyjątkową artystką. Amerykanka osiągała sukcesy jako autorka tekstów dla takich gwiazd jak Cher, Rihanna, The Backstreet Boys, Leona Lewis czy Christina Aguilera. Jednak dopiero gdy sama staje przed mikrofonem, możemy poczuć ciarki! Poniżej zebraliśmy Najlepsze piosenki LP.

Lost on You

Piosenka Lost on You najpierw ukazała się na mini albumie Death Valley z 2016 roku, a potem dała tytuł długogrającej płycie. Utwór LP zyskał ogromną popularność w Polsce zajmując pierwsze miejsca list przebojów. Hitem stała się zarówno wersja studyjna, jak i nagranie live 

Into The Wild

Lost on You to nie jedyny hit LP. Piosenkarka zdobyła sporą popularność dzięki piosence Into The Wild (2012), która była jej pierwszym singlem.

Night Like This

Na uwagę zasługuje także piosenka Night Like This z 2014 roku. Utwór trafił na Forever for Now - trzeci album LP.

Muddy Waters

Na tej samej płycie, na której znajduje się Lost on You, LP umieściła też piosenkę Muddy Waters. Wersję live utworu można zaliczyć do najpiękniejszych nagrań artystki.

Other People

Other People to także piosenka z Lost on You. Był to trzeci singiel z płyty.

Girls Go Wild

LP już szykuje się do wydania nowej płyty. Pierwsza piosenką zapowiadającą album jest Girls Go Wild.

Recovery

W październiku 2018 poznaliśmy zaś drugi utwór z nowej płyty LP. Recovery to piękna piosenka z równie pięknym teledyskiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze