Mac Miller - NOWE PIOSENKI wydane po śmierci! Gdzie ich posłuchać?

2018-11-29 11:28
Mac Miller - NOWE PIOSENKI w sieci! Gdzie ich posłuchać?
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News Mac Miller

Do sieci trafiły nowe piosenki zmarłego rapera. Na ESKA.pl dowiecie się, gdzie można posłuchać premierowych utworów Mac Millera.

Mac Miller - nowe piosenki zmarłego rapera trafiły już do internetu. To pierwsze nowości rozpowszechnione po tragicznej śmierci muzyka i byłego chłopaka Ariany Grande. Mac Miller odszedł we wrześniu 2018 roku. Fani artysty wciąż nie mogą się pogodzić z tą stratą, a jego muzyka nabiera dziś zupełnie innego znaczenia. Warto się dowiedzieć, gdzie słuchać nowych piosenek Mac Millera.

Dwie nowe piosenki Mac Millera - gdzie słuchać?

W sieci znalazły się dwie nowe piosenki Mac Millera. To Dunno oraz Nothing from Nothing. Pierwszy utwór pochodzi ze Swimming, ostatniej płyty Mac Millera. W sieci znalazła się jednak wersja piosenki nagrana na żywo.

Ariana Grande zdradziła ważną TAJEMNICĘ w teledysku Breathin!

Druga kompozycja, Nothing from Nothing, to cover piosenki Billy'ego Prestona z 1974 roku.

Gdzie słuchać nowych piosenek Mac Millera? Oba utwory znalazły się w serwisie Spotify. Raper nagrał kompozycje w ramach Spotify Singles. Akcja serwisu streamingowego ma za zadanie przywrócenie świetności singlom. Zaproszeni do Nowego Jorku artyści nagrywali po dwie piosenki - jedną własną i jeden cover.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze