Dance Dance Dance - FINAŁ. Numer SMS - jak głosować?

2021-05-14 15:53
Dance, Dance, Dance
Autor: TVP

Trzecia edycja Dance Dance Dance dobiega końca. Przed nami finał, podczas którego zmierzą się ze sobą dwa wspaniałe duety. Na widzów czeka sporo muzycznych wrażeń i jak zawsze wspaniałe choreografie. Jak głosować na swoich faworytów? Kto ma większe szanse na zajęcie pierwszego miejsca? Wielki finał już w sobotni wieczór 15 maja.

Spis treści

  1. Dance Dance Dance  - jak głosować? [NUMER SMS]

Dance Dance Dance - FINAŁ. Numer SMS - jak głosować? To zastanawia wiele osób. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku trzeciej edycji Dance Dance Dance. Były łzy, złość, ale także niesamowite szczęście. Teraz podczas finałowego odcinka, zmierzą się ze sobą dwa duety - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, a także Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Pary będą walczyć nie tylko o pierwsze miejsce, ale także o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych, które następnie przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. O tym kto wygra zadecydują oczywiście widzowie. Głosowanie będzie odbywać się za pośrednictwem SMS-ów. Jak głosować na swojego faworyta? Pod jaki numer wysyłać głosy?

Przypomnijmy, że wielki finał trzeciej edycji Dance Dance Dance, odbędzie się w sobotę 15 maja. Zostanie podzielony będzie na dwie części - pierwsza została już nagrana, natomiast druga zostanie wyemitowana na żywo. Ostatni odcinek tanecznego show, rozpocznie się już o godzinie 20:00 w TVP2.

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów

Dance Dance Dance  - jak głosować? [NUMER SMS]

W finale Dance Dance Dance 3 o wszystkim zadecydują widzowie. Mogą oni głosować na swoich ulubieńców za pomocą SMS-ów. Głosowanie będzie odbywać się najprawdopodobniej pod numerem 7350 (koszt 3,69 z VAT) tak jak było to w innych edycjach tanecznego show. Każdemu duetowi prezentowanemu w Dance Dance Dance przyporządkowany jest numer, który widzowie poznają podczas finału.

ZOBACZ: Roksana Węgiel ma wygraną w kieszeni?! Szykuje się nowy sukces w jej karierze?

Sonda
Kto wygra trzecią edycję programu "Dance Dance Dance"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze