Dance, Dance, Dance

i

Autor: TVP

Dance Dance Dance - FINAŁ. Numer SMS - jak głosować?

2021-05-14 15:53

Trzecia edycja Dance Dance Dance dobiega końca. Przed nami finał, podczas którego zmierzą się ze sobą dwa wspaniałe duety. Na widzów czeka sporo muzycznych wrażeń i jak zawsze wspaniałe choreografie. Jak głosować na swoich faworytów? Kto ma większe szanse na zajęcie pierwszego miejsca? Wielki finał już w sobotni wieczór 15 maja.

Spis treści

  1. Dance Dance Dance  - jak głosować? [NUMER SMS]

Dance Dance Dance - FINAŁ. Numer SMS - jak głosować? To zastanawia wiele osób. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku trzeciej edycji Dance Dance Dance. Były łzy, złość, ale także niesamowite szczęście. Teraz podczas finałowego odcinka, zmierzą się ze sobą dwa duety - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, a także Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Pary będą walczyć nie tylko o pierwsze miejsce, ale także o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych, które następnie przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. O tym kto wygra zadecydują oczywiście widzowie. Głosowanie będzie odbywać się za pośrednictwem SMS-ów. Jak głosować na swojego faworyta? Pod jaki numer wysyłać głosy?

Przypomnijmy, że wielki finał trzeciej edycji Dance Dance Dance, odbędzie się w sobotę 15 maja. Zostanie podzielony będzie na dwie części - pierwsza została już nagrana, natomiast druga zostanie wyemitowana na żywo. Ostatni odcinek tanecznego show, rozpocznie się już o godzinie 20:00 w TVP2.

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów

Dance Dance Dance  - jak głosować? [NUMER SMS]

W finale Dance Dance Dance 3 o wszystkim zadecydują widzowie. Mogą oni głosować na swoich ulubieńców za pomocą SMS-ów. Głosowanie będzie odbywać się najprawdopodobniej pod numerem 7350 (koszt 3,69 z VAT) tak jak było to w innych edycjach tanecznego show. Każdemu duetowi prezentowanemu w Dance Dance Dance przyporządkowany jest numer, który widzowie poznają podczas finału.

ZOBACZ: Roksana Węgiel ma wygraną w kieszeni?! Szykuje się nowy sukces w jej karierze?

Sonda
Kto wygra trzecią edycję programu "Dance Dance Dance"?