Roksana Węgiel Dance Dance Dance

i

Autor: TVP

Roksana Węgiel ma wygraną w kieszeni?! Szykuje się nowy sukces w jej karierze?

2021-05-14 11:07

Roksana Węgiel to zdecydowanie autorytet dla młodzieży i dzieci. Choć jest znaną piosenkarką w naszym kraju, to okazuje się, że ma w sobie o wiele więcej talentów. Teraz jest jedną z finalistek Dance Dance Dance i ponownie pokaże na co ją stać. Czy szykuje się nowy sukces w jej karierze?

Roksana Węgiel ma dopiero 16 lat, a już wie o niej cała Polska, a nawet świat! O tej dziewczynie jest głośno nie tylko ze względu na wygraną The Voice Kids i Eurowizji Junior 2018, ale również dlatego, że jest po prostu sobą. To ona wydaje piosenki, które czarują słuchaczy, a w kadrach teledysku można się po prostu zauroczyć. Roxie choć ma wiele obowiązków to znajduje czas na wszystko. Godzi karierę w branży muzycznej i show-biznesie z nauką w szkole, a także codziennością i odpoczynkiem. Od jakiegoś czasu widzowie mogli śledzić co tydzień jej zmagania w tanecznym programie Dance Dance Dance. Roksana Węgiel wzięła udział w trzeciej edycji razem ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak. Choć były wzloty i upadki, to dziewczyny dzielnie wywalczyły sobie finał. Lada moment zmierzą się na parkiecie z Anią Matysiak i Staszkiem Karpiel-Bułecka.

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ 15.05. Co będzie się działo w ostatnim odcinku?

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo

Roksana Węgiel wygra Dance Dance Dance?

Roksana Węgiel od początku trzeciej edycji Dance Dance Dance, wzbudza wiele emocji wśród widzów i internautów. Surowe oceny jurorów sprawiły, że niekiedy rozpętała się burza w sieci, jednak artystka doszła ze swoją przyjaciółką do finału. Co ciekawe, Roksana i Oliwia już od pierwszego odcinka zostały okrzyknięte faworytkami tanecznego show. Czy mają szansę na wygraną? Tego dowiemy się w sobotę 15 maja. Internauci mocno trzymają kciuki za dziewczyny, jednak w przypadku wygranej będą decydowały SMS-y.

Sonda
Kto wygra trzecią edycję programu "Dance Dance Dance"?