Czy w nowym roku szkolnym poznam swoją miłość? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, co cię czeka

2022-08-30 17:19
Szkolna miłość
Autor: Unsplash.com/Brooke Cagle Czy w nowym roku szkolnym poznam swoją miłość?

Nowy rok szkolny to wizja ciężkiej pracy i wielu godzin spędzonych nad książkami. Wiele młodych osób liczy jednak, że to także czas, który wykorzystają na poznanie nowych ludzi i miłe spędzenie wolnego czasu. Niektórzy z pewnością marzą też o szkolnej miłości. Czy w przyszłym roku czeka się nowy związek?

Nowy rok szkolny to nie tylko nowe obowiązki, nauka i stres związany z kartkówkami i sprawdzianami. To także czas, kiedy młodzież spędza więcej czasu z rówieśnikami. Tak tworzą się przyjaźnie, które często trwają do końca życia. Z osobami z klasy oraz z innymi uczniami poznanymi w szkole nastolatki spędzają wolny czas. Wychodzą razem na spacery, na imprezy. Często im zdradzają swoje tajemnice. Szkoła to również miejsce, w którym wiele osób przeżywa swoją pierwszą miłość i wchodzi w swoje pierwsze związki. Czy w roku szkolnym 2022/2023 spotkasz nową miłość? Odpowiedz na pytania w zamieszczonym niżej quizie i poznaj odpowiedź.

ZOBACZ TAKŻE: Jaki przedmiot szkolny najbardziej do ciebie pasuje? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, w czym jesteś najlepszy

Czy w nowym roku szkolnym poznam swoją miłość?

Pytanie 1 z 10
Czy otwierasz się przed przyjaciółmi?
DESERY BEZ CUKRU, GRZECHY KIEROWCÓW, JEREMY SOCHAN, MANESKIN - ESKA XD #056
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze