Czemu premier Donald Tusk śpiewa Hey Jude? Zobacz zaskakujące video... [VIDEO]

2014-04-22 18:13

Premier Donald Tusk śpiewający Hey Jude - takie video znalazło się na YouTube i na twitterze premiera. Ale o co chodzi? I czy ma to związek ze zbliżającymi się urodzinami Donalda Tuska? Sprawdź na ESKA.pl!

Premier Donald Tusk śpiewający fragment piosenki Beatlesów: Hey Jude - takie video znalazło się na oficjalnym kanale Kancelarii Premiera na YouTube i oraz na Twitterze. Ale o co chodzi?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

"Wiem, lepiej biegać niż śpiewać. Ale jutro zrozumiecie, dlaczego ten właśnie kawałek Beatlesów siedzi mi w głowie" - czytaliśmy 21 kwietnia na Twitterze premiera. Przypuszczenia były różne: jedni sądzili, że chodzi o ocieplenie wizerunku, inni - że to akcja mająca jakiś związek z przypadającymi właśnie dzień na 22 kwietnia 2014 kolejnymi urodzinami Donalda Tuska. Jednak, jak się dziś okazało, Hey Jude to po prostu podkład muzyczny do filmu promującego 10 lat Polski w UE. Nie wiadomo jednak na razie, dlaczego wybrano akurat tę piosenkę i co dokładnie miałaby ona symbolizować.

Zobacz, jak premier śpiewał Hey Jude - na ESKA.pl


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze