Czarek z Abstra ma sobowtóra w Top Model 2021. Youtuber i model wyglądają jak bliźniacy!

2021-10-14 12:14
Czarek Jóźwik
Autor: screen z YouTube/AbstrachujeTV

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra, czyli osobę która jest do nas mocno podobna. Okazuje się, że taka sytuacja spotkała również Czarka z grupy Abstra, który może pochwalić się sobowtórem. Co ciekawe jest nim uczestnik 10. edycji Top Model. Chłopaki wyglądają jak bliźniacy, a internauci wciąż nie mogą wyjść z podziwu!

Mówi się, że każdy z nas ma na świecie swojego własnego sobowtóra. Mowa oczywiście o osobie, która jest do nas uderzająco podobna, chociaż nie mamy z nią nic wspólnego. Choć trudniej jest osobiście natknąć się na taką osobę, to czasami pomagają nam w tym inni. Tak jest również w przypadku gwiazd z branży telewizji, muzyki i internetu, którzy dowiadują się o swoich sobowtórach z sieci. To właśnie ich czujni fani potrafią w mgnieniu oka wyparzyć ich bliźniaka, bądź bliźniaczkę o której nie mieli nawet zielonego pojęcia. Podobną sytuację można było zaobserwować z Seleną Gomez, Viki Gabor, a także Natalią Oreiro. To właśnie ich wierni fani na TikToku wyczaili osoby, które są do nich uderzająco podobne!

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez ma swojego sobowtóra w Polsce. Ta dziewczyna wygląda jak jej siostra!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Czarek Jóźwik - sobowtór

Sobowtórem Czarka Jóźwika znanego z grupy Abstra jest uczestnik 10. edycji Top Model - Arkadiusz Pydych. Arek ma 26 lat, urodził się we Włoszech, natomiast do Polski przeprowadził się mając 14 lat. Chłopak przeszedł sporą metamorfozę, ponieważ kiedyś ważył aż 118 kg. Dziś żyje całkiem inaczej. Zdrowo się odżywia i uprawia sport, przez co jego waga utrzymywana jest w normie. Co ciekawe sobowtór Czarka na co dzień pracuje jako informatyk, kończy studia na kierunku zarządzanie, a teraz jeszcze zaczyna być coraz popularny, a to wszystko przez udział w programie Top Model. Poniżej możecie porównać zdjęcia chłopaków. Wyglądają jak bracia, prawda?

Najnowsze