Selena Gomez ma swojego sobowtóra w Polsce. Ta dziewczyna wygląda jak jej siostra!

2021-10-13 9:22
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Amerykańska piosenkarka i aktorka jest niesamowicie popularna na całym świecie. Teraz okazuje się, że ma swojego sobowtóra nawet w Polsce! Ta dziewczyna jest do niej niesamowicie podobna, a dowodem na to są między innymi komentarze internautów. Przekonajcie się sami - dziewczyna wygląda jak siostra Seleny Gomez!

Selena Gomez - polska sobowtórka może zrobić na Was wrażenie! Selena Gomez to amerykańska gwiazda, która otacza się gronem wiernych fanów z całego świata. Na początku wiele osób pokochało ją za rolę Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place, który emitowany był na Disney Channel. Później były inne seriale, filmy telewizyjne, kinowe produkcje, aż w końcu przyszła pora na podbój branży muzycznej. Dziś Selena Gomez angażuje się w wiele projektów, tworzy muzykę i cały czas zachwyca słuchaczy. Co ciekawe, niedawno polscy internauci znaleźli na TikToku dziewczynę, która jest uderzająco podobna do amerykańskiej gwiazdy! Nie dość, że wygląda jak Selena Gomez to jeszcze jest znana w muzycznej aplikacji, gdzie zgromadziła już łącznie ponad 22 milionów polubień! O kim mowa? Kto wygląda jak siostra Seleny Gomez?

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Selena Gomez - sobowtór

Polska sobowtórka Seleny Gomez to Paulina z TikToka, którą można znaleźć w aplikacji pod nazwą @baoliin. Dziewczyna tworzy przeróżne treści na swoje konto, które jak można zauważyć przypadły do gustu wielu internautom. Oprócz tego, że Paulina jest uderzająco podobna do Seleny Gomez to jeszcze ma głos jak nasza polska piosenkarka Sanah! Takiego połączenia w sieci jeszcze nie było! Poniżej możecie zobaczyć, jak bardzo użytkowniczka TikToka przypomina Selenę Gomez z wyglądu oraz że brzmi podobnie do Sanah. Będziecie pozytywnie zaskoczeni!

- O matko, jak podniosłaś włosy, to faktycznie mocno podobna

- Jak dwie krople wody!

- Wyglądasz LEPIEJ niż Selena!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze