Viki Gabor ma sobowtórkę. Dziewczyny wyglądają jak siostry bliźniaczki!

2021-10-08 11:34
Viki Gabor
Autor: Piotr Zagiell/East News

Każdy z nas ma swojego sobowtóra, choć może nawet o tym nie wiedzieć. Jakiś czas temu internauci wyhaczyli na TikToku dziewczynę, która jest uderzająco podobna do Viki Gabor. Teraz sytuacja ponownie się powtarza, lecz z całkiem inną osobą. Nie uwieżycie, jak artystka i kolejna internautka są do siebie podobne. Dziewczyny wyglądają jak bliźniaczki!

Viki Gabor choć ma dopiero 14-lat to może pochwalić się ogromną liczbą sukcesów. Wszystko zaczęło się od The Voice Kids, gdzie zaprezentowała swój talent. Następnie podbiła Europę wygrywając Eurowizję Junior 2019, dlatego śmało można stwierdzić, że jej życie od tego momentu zmieniło się całkowicie. Ogromna rozpoznawalność, rozdawanie autografów, zdjęcia z fanami, wywiady, nagrywanie kawałków i teledysków, a także koncertowanie. Nie można zapomnieć również o debiutanckim krążku artystki - Getaway (Into My Imagination), który został niesamowicie ciepło odebrany przez słuchaczy. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Viki Gabor ma swojego sobowtóra. Teraz okazuje się jednak, że kolejna dziewczyna na TikToku jest do niej uderzająco podobna. Dziewczyny wyglądają jak siostry bliźniaczki!

Wywiad z Viki Gabor

Viki Gabor - sobowtór w Polsce

Mówi się, że każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra. Młodziutka piosenkarka Viki Gabor może pochwalić się kolejną taką osobą, a wyhaczyli ją internauci na TikToku. Mowa o Oliwii Buksa, która zdaniem wielu osób przypomina artystkę od hitu Superhero. Oliwia na nagraniu zaprezentowała się w fryzurze niczym Viki - wysoko związanym kucyku, mocniejszym makijażu oraz stylówce, w którą na pewno ubrałaby się zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Poniżej możecie zobaczyć, jak bardzo użytkowniczka TikToka przypomina Viki Gabor. Są do siebie podobne, prawda?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze