Co czeka cię w nowym roku szkolnym? Rozwiąż QUIZ i poznaj swoją przyszłość

2022-08-09 15:13
Nowy rok szkolny
Autor: pixabay.com/coyot Nowy rok szkolny. Co cię czeka w szkole?

Nowy rok szkolny nadchodzi. Już wkrótce rozpocznie się rok 2022/2023 i uczniowie powoli przygotowują zeszyty i podręczniki. Pierwszy dzwonek zadzwoni już we wrześniu i niektórzy przejmują się, co ich czeka. Specjalnie dla tych osób przygotowaliśmy quiz, który pozwoli im poznać odpowiedź na to pytanie.

Rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się już we wrześniu. Rozpoczął się już sierpień, co oznacza, że nadchodzi koniec wakacji. Jeszcze niedawno cieszyliśmy się rozpoczęciem lata, rozdaniem świadectw i rozpoczęciem zasłużonego wypoczynku. Czas jednak szybko leci i już trzeba rozpocząć przygotowania do powrotu do nauki. Dla wielu wiąże się to z dużym stresem. Czy dam radę opanować nowe zagadnienia? Czy będę mieć zapał do nauki? Czy zdobędę dobre oceny? Czy poznam nowych przyjaciół? To pytania, które mogą zadawać sobie uczniowie. Postanowiliśmy więc zrobić quiz, który sprawdzi wasze podejście i oceni, jaki może być dla was nadchodzący rok szkolny.

ZOBACZ TAKŻE: Rok szkolny 2022/23 TRUDNIEJSZY? Zmiany po wakacjach martwią uczniów

Co czeka cię w nowym roku szkolnym?

Pytanie 1 z 8
Stresujesz się nowym rokiem szkolnym?
KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze