CKE WYNIKI MATUR 2022 - matematyka i polski. Kiedy i gdzie wyniki matur online?

2022-07-03 12:03
CKE WYNIKI MATUR 2022 - matematyka i polski. Kiedy i gdzie wyniki matur online?
Autor: Wojciech Olkusnik/East News CKE WYNIKI MATUR 2022 - matematyka i polski. Kiedy i gdzie wyniki matur online?

Wyniki matur 2022 online będą dostępne od samego rana. Uczniowie z największą niecierpliwością wyczekują rezultatów z języka polskiego, ale przede wszystkim matematyki. Kiedy sprawdzić wyniki matur online? Na jaką stronę trzeba wejść? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. CKE WYNIKI MATUR 2022 - kiedy online?
  2. CKE WYNIKI MATUR 2022 - gdzie sprawdzić online?

CKE wyniki matur 2022 - matematyka i polski najbardziej stresują uczniów, którzy przystępowali do tegorocznego egzaminu. Kiedy będą wyniki matur 2022 online? Jak je sprawdzić? Gdzie będą wyniki matury 2022 w internecie? Jeśli zadajecie sobie te pytania, to bardzo dobrze trafiliście, bo garść szczegółów przybliżamy na naszej stronie. CKE wyniki matur 2022 są arcyważne dla osób, które chcą mieć egzamin dojrzałości, a ponadto planują dalszą naukę na jednej z uczelni wyższych. Zdanie matury gwarantuje 30 procent z trzech obowiązkowych przedmiotów na poziomie podstawowym i jednego obowiązkowego na poziomie rozszerzonym. Do poprawki matury 2022 można przystąpić, jeśli nie zdało się tylko jednego przedmiotu.

Poprawka w sierpniu 2022 - kiedy jest i dla kogo? Czym jest egzamin poprawkowy?

Sonda
Stresowałeś/aś się maturą z matematyki?

CKE WYNIKI MATUR 2022 - kiedy online?

Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej będzie miała kilkadziesiąt, jak nie kilkaset tysięcy wejść w jednym momencie. Kolejny rok z rzędu CKE wyniki matur online będą ujawnione dla uczniów. Tegoroczni absolwenci zanim wybiorą się po świadectwo dojrzałości będą chcieli sprawdzić, jaki rezultat udało im się osiągnąć. Wyniki matur online 2022 zostaną ogłoszone 5 lipca 2022. Tego też dnia poznamy statystyki, czyli to, ilu osobom udało się zdać, a ilu osobom powinęła się noga.

CKE WYNIKI MATUR 2022 - gdzie sprawdzić online?

Wyniki matury 2022 online można sprawdzić za pośrednictwem specjalnie dedykowanym stronom internetowym. Rezultaty będą dostępne 5.07.2022 od godziny 8:30. Należy wpisać numer PESEL, a także hasło, które każdy abiturient otrzymał w swojej szkole. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze