Camila Cabello nie wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020? Wstrzymała całą trasę!

2020-03-25 16:54
Camila Cabello nie wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020? Wstrzymała całą trasę!
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Camila Cabello nie wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020? Wstrzymała całą trasę!

Camila Cabello dołączyła do artystów, którzy zdecydowali się zmienić swoje koncertowe plany. Artystka postanowiła wstrzymać koncerty w ramach trasy promującej najnowszy album, z którego znacie hit My Oh My. Czy to oznacza, że nie wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020? Scenariusz takiej sytuacji sprawdzamy na ESKA.pl!

Camila Cabello w Polsce 2020 - to wiadomość, jaką z przyjemnością ogłosiliśmy na ESKA.pl. Wśród polskich słuchaczy pojawiła się ogromna radość, niedowierzanie, a u niektórych łzy szczęścia. Pierwszy koncert Camili Cabello przed polską publicznością, to wciąż wydarzenie, a wręcz pozycja obowiązkowa w kalendarzu imprez. I mamy nadzieję, że w tej kwestii nic się nie zmieni, choć niepewność jest coraz większa. Artystka właśnie ogłosiła, że wstrzymuje swoje koncerty w ramach trasy koncertowej Romance Tour. Pierwszy promocyjny występ miał się odbyć w Oslo w Norwegii, 26 maja 2020. Kilkanaście dni później, bo już 5 czerwca, Camila ma wystąpić na Orange Warsaw Festival. Niestety, fani muszą się przygotować na potwierdzenie informacji, że artystka do naszego kraju jednak nie przyjedzie. Organizator imprezy potwierdził, że przygotowania do OWF trwają, jednak biorą oni pod uwagę wszystkie scenariusze i mają przygotowane rozwiązania awaryjne.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Camila Cabello - koncerty 2020 wstrzymane

Camila Cabello wstrzymuje koncertowanie w ramach trasy Romance Tour. Gwiazda światowej sceny muzycznej poinformowała w poruszającym oświadczeniu, że chodzi o zdrowie zespołu, tancerzy, załogi i publiczności. Camila opowiedziała, że ma złamane serce, jednak nie może narażać ludzkiego zdrowia i musi zachować się odpowiedzialnie. Dobrą wiadomością jest to, że artystka zamierza pracować w tym czasie nad nową muzyką.

Camila Cabello to kolejna artystka, która postanowiła zmienić swoje plany. Swoje koncerty przełożyli między innymi Harry Styles, Dua Lipa, Alicia Keys oraz zespół Metallica i Guns N 'Roses. Polscy wykonawcy również dostosowali się do zaleceń i trudnej sytuacji, jaka zapanowała na całym świecie. Koncerty przełożyli: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Quebonafide i inni.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze