Camila Cabello - najnowszy hit gwiazdy po polsku. O czym śpiewa w My Oh My?

2020-03-02 14:38 MK
Camila Cabello
Autor: YouTube/Camila Cabello

Camila Cabello nie przestaje promować swojego drugiego albumu studyjnego, który ukazał się na rynku w grudniu zeszłego roku. Tym razem, przy okazji promocji krążka, gwiazda sięgnęła po tematykę romansu. Najnowszym singlem z Romance jest kawałek My Oh My. Jeśli byliście ciekawi, o czym piosenkarka śpiewa w hicie stworzonym z DaBaby, na ESKA.pl znajdziecie jego cover w języku polskim!

Camila Cabello - My Oh My to kolejna piosenka gwiazdy z jej albumu Romance, którą chce ona zawojować listy przebojów na całym świecie. Po świetnie przyjętych singlach Senorita, Shameless oraz Liar, partnerka Shawna Mendesa postanowiła nie zwalniać tempa i 12 lutego zaprezentowała na swoim kanale oficjalny teledysk zrealizowany do My Oh My.

W dniu wydania płyty Romance, czyli 6 grudnia 2019 roku, wielu wielbicieli artystki zgodnie orzekło, że stworzony z DaBaby numer to jedna z najciekawszych pozycji na krążku, jeśli nie nawet w całej dyskografii Cabello. W wideoklipie, wokalistka wcieliła się w gwiazdę kina ze złotego okresu Hollywood.

Wielu polskich fanów z pewnością zastanawiało się, o czym ich idolka śpiewa w najnowszym hicie. Z pomocą przyszła Kasia Staszewska - wokalistka, która swoim talentem dzieli się na YouTubie. Po raz kolejny, jej wykonanie spotkało się ze świetnym przyjęciem internautów. Przekonajcie się już teraz, jak brzmi My Oh My w polskim tłumaczeniu.

Camila Cabello - hit My Oh My po polsku

Czytelnicy ESKA.pl z pewnością doskonale znają Kasię Staszewską, bowiem wielokrotnie pisaliśmy o niej w kontekście coverów, które zamieszcza na swoim kanale. Wokalistka zasłynęła interpretacjami takich hitów jak Despacito, Dance Monkey czy Havana. Teraz ponownie sięgnęła po twórczość Camili Cabello i zaprezentowała cover My Oh My z polskim tłumaczeniem. Posłuchajcie koniecznie!

Najnowsze