Cała prawda o obozie TEAM X Camp. Youtuberka przyznała jak jest naprawdę

2022-01-28 9:54
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Trwa Team X Camp, który zorganizowany został dla fanów popularnych youtuberów. To właśnie tam dzieci mają szansę spędzić przerwę od szkoły, uczestnicząc w zabawach i autorskich lekcjach ze swoimi idolami. Jednak już po pierwszym dniu campu w sieci zaczęło robić się bardzo głośno. Internauci są zszokowani tym co tam się dzieje, a jedna z youtuberek przyznała jak jest naprawdę. Sprawdźcie szczegóły.

Team X to internetowy projekt, który ma swoją kolejną edycję i nowych twórców. To oni w mgnieniu oka skradli serca fanów, którzy na ich widok płaczą z radości. Mowa o Moni Kociołek, Pati Mołczanow, Julce Żugaj, Natsu, Czaro, Sheo i Karolu Pieszko, którzy są prawdziwymi idolami dzisiejszej młodzieży. Youtuberzy skradli ich serca dzięki publikowanym treściom w sieci, a także kosmetykom, które trafiły na rynek. Obecnie trwają ferie zimowe w niektórych województwach, w związku z tym odbywa się pierwsza tura Team X Camp. Jest to zimowy obóz dla fanów Teamu, podczas którego mają okazję spotkać się ze swoimi idolami, nagrać TikToki, zrobić sobie zdjęcie, a także przyjemnie spędzić czas. Każdy z youtuberów, prowadzi swoje własne zajęcia. Między innymi Pati uczy robić makijaż, Julka uczy tańczyć, z Natsu można namalować obraz, a Czaro prezentuje techniki samoobrony.

ZOBACZ TAKŻE: Kokieterka na obozie Teamu X. Internauci MOCNO zniesmaczeni

Natsu - kiedyś i dziś
Sonda
Ekipa Friza czy Team X?

Team X Camp - burza w internecie

Team X Camp odbywa się w czterech terminach, jednak już po pierwszych dniach pierwszej tury zimowego obozu w sieci zrobiło się naprawdę głośno. To wszystko przez materiały wideo obozowiczów, które zalały całego TikToka. Można było na nich zobaczyć nie tylko radość z poznania na żywo swoich idoli, ale także to, że młodzież cały czas wszystko nagrywa, nawet podczas trwania zajęć. Oprócz tego widoczne było zmęczenie youtuberów, którzy czuli, że ich każdy ruch był nagrywany, interpretowany, a w dodatku były momenty, że nie mieli swojej własnej przestrzeni. Internauci szybko podłapali temat i relacje z Team X Camp stały się trendem na TikToku, jednak sporo osób odniosło się również do tego co tam się dzieje, między innymi znana tiktokerka Ewa Zawada. Co ciekawe pojawił się także komentarz Julii Żugaj, która skomentowała pewien viral na temat obozu i napisała:

TROCHĘ TAK WŁAŚNIE JEST XDDDDD

Jak można było zobaczyć na wielu TikTokach obozowiczów, w głównej mierze panował tam chaos. Nic dziwnego, że internauci nie dość że się zszokowali to podłapali temat i zaczęli tworzyć trendy w sieci. Co ciekawe, wiele osób podziękowało Julce za zamieszczony komentarz i współczuli, że nie były zachowane pewne zasady podczas pierwszej tury obozu. Poniżej możecie zobaczyć, jaki filmik skomentowała Julia na TikToku. Jeśli macie tam konto, możecie zobaczyć w komentarzach to, co napisała idolka młodzieży, a także wszystkie inne komentarze internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Leksiu - afera. O co chodzi w zamieszaniu z youtuberem Team X2?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze