'Leksiu nie żyje' - czy to prawda? O co chodzi w tej koszmarnej plotce?

2022-01-23 19:03
'Leksiu nie żyje' - czy to prawda? O co chodzi w tej koszmarnej plotce?
Autor: screen z filmu na YouTube: TEAM X - JUICY (Official Music Video) / YouTube.com/TEAM X 'Leksiu nie żyje' - czy to prawda? O co chodzi w tej koszmarnej plotce?

'Leksiu nie żyje', to komunikat jaki w ostatnich godzinach zalał polski internet. Pojawiło się mnóstwo filmików, a także wpisów, że były członek Teamu X wbiegł pod pociąg. Skąd się wzięła ta plotka? Poznajcie szczegóły już teraz.

'Leksiu nie żyje' - czy to prawda? Makabryczna plotka pojawiła się w polskich mediach społecznościowych, jako filmiki w platformie TikTok, ale również jako wspomnienie na YouTube. Użytkownicy wyrażają współczucie, składają kondolencję, ale niepotrzebnie, ponieważ Leksiu na szczęście żyje! Komunikat, na który można dać się nabrać, że 'Leksiu nie żyje', to najpodlejszy fake news. W ostatnim czasie pojawiło się ich całkiem dużo. Ostatnio popularność zyskał ten mówiący, że 'Doda nie żyje', a nieprawdziwa wiadomość dotarła do samej piosenkarki! 

Natsu - kiedyś i dziś

'Leksiu nie żyje' - czy to prawda?

Od 100 do prawie 14 tysięcy wyświetleń na tę chwilę mają filmiki związane z fake newsem, że Leksiu odszedł z tego świata, gdyż miał wejść pod pociąg. Oryginalny wpis na Twitterze viralowo rozszedł się na Twitterze, ale na szczęście wiele osób zachowało czujność. Youtuber żyje, a informacja powielana przez internautów jest nieprawdziwa. Nie dajcie się nabrać i zgłaszajcie tego typu materiały!

Kto zastąpi Leksia w Team X? Odejście youtubera wywołało lawinę komentarzy

Afera z Leksiem obiła się szerokim echem w internecie. Popularny youtuber stracił sympatię w oczach wielu swoich fanów. Wszystko to w związku z niestosownym zachowaniem w sieci. Niedawno ogłosił wszystkim ważną wiadomość, że odchodzi z Teamu X. Nitro podczas swojego streamu przekazał, że Leksiu wyprowadzi się za granicę. Prawdopodobnie będzie to Szwecja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze