Leksiu - afera. O co chodzi w zamieszaniu z youtuberem Team X2?

2022-01-06 15:58
Leksiu
Autor: screeny z YouTube/TEAM X

Leksiu dołączył pod koniec 2020 roku do projektu Team X 2. Widzowie od razu go pokochali i stwierdzili, że jest jedną z sympatyczniejszych osób z całej, ośmioosobowej załogi. Niestety wraz z początkiem 2022 roku nad youtuberem zgromadziły się czarne chmury. O co chodzi z aferą z Leksiem z Team X? Poznajcie szczegóły całego zamieszania.

Leksiu z Team X - o co chodzi z aferą, która wybuchła w sieci? Leksiu, czyli Krzysztof Lekstan to youtuber, który dał się poznać wielu młodym osobom, jako uczestnik projektu Team X. Wraz z końcem 2020 roku dołączył do załogi i od tamtej pory tworzył z nimi przeróżne treści. Były to nie tylko materiały wideo, sesje fotograficzne, ale także piosenki i współprace. Niedawno pochwalił się własnym smakiem soku, o czym śpiewał nawet w najnowszej piosence Juicy. Niestety wraz z początkiem nowego 2022 roku, nad Teamem X, a dokładniej nad Leksiem, pojawiły się ciemne chmury! Wszystko przez aferę, która dotarła już do miliona młodych osób. O co chodzi? Oskarżenia wobec youtubera są naprawdę mocne!

Natsu - kiedyś i dziś

Leksiu - afera z 14-latką

Niestety wizerunek ciepłego youtubera legł w gruzach. To wszystko przez aferę, która ujrzała światło dzienne na początku stycznia 2022 roku. Znany twórca Konopskyy, postanowił nagrać materiał wideo dotyczący Leksia, w którym upublicznił sporo informacji na jego temat. Wideo szybko podbiło kartę YouTube na czasie, a w sieci rozpętała się prawdziwa burza! O co chodzi? Już wyjaśniamy. Z zamieszczonych materiałów przez Konopskiego wynika, że Leksiu miał prowadzić niestosowną korespondencję z 14-letnią dziewczynką. Podobno nie zapytał jej nigdy o wiek, lecz namawiał w natrętny sposób do odbycia stosunku, a w dodatku miał wysyłać jej swoje niestosowne zdjęcia. Co ciekawe, po ujawnieniu tych informacji, kolejne nastolatki zaczęły publikować podobne screeny rozmów z youtuberem. Do tej pory (6 stycznia) Leksiu nie odniósł się do sprawy, dlatego nie wiemy czy oskarżenia, które padły w jego stronę są prawdziwe. Dla wielu fanów youtubera sprawa jest naprawdę przykra i przerażająca, dlatego liczą na szczere wyjaśnienia.

Sonda
Skąd dowiedziałeś się o aferze z Leksiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze