Top of the Top Sopot Festival. Stylizacje prowadzących

i

Autor: AKPA Top of the Top Sopot Festival. Stylizacje prowadzących

Bursztynowy Słowik 2021 - WYNIKI. Kto wygrał nagrodę na Top of the Top Festival 2021?

2021-08-18 23:37

Top of the Top Festival 2021 trwa w najlepsze! Drugiego dnia muzycznego wydarzenia odbył się konkurs #TOP OF THE TOP CHALLENGE, podczas którego artyści śpiewająco walczyli o prestiżowego Bursztynowego Słowika. Kto dzięki głosom widzów wygrał to muzyczne starcie? W czyje ręce powędrował Bursztynowy Słowik? Będziecie zaskoczeni!

Bursztynowy Słowik 2021 - WYNIKI. Kto wygrał nagrodę na Top of the Top Festival 2021? To w tym momencie gorący temat, który ciekawi każdego! Top of the Top Festival 2021 trwa w najlepsze, a polskie gwiazdy z branży muzycznej sprawiają, że widzom chce się tańczyć i bawić w najlepsze. W środowy wieczór 18 sierpnia na scenie wybrzmiały największe taneczne kawałki oraz koncert pod hasłem #Top of The Top Challenge, podczas którego widzowie zobaczyli pojedynek o prestiżową nagrodę - Bursztynowego Słowika. W trakcie jego trwania na scenie zaprezentowało się aż siedmiu wokalistów, którzy przed całą Polską publicznością zaprezentowali swoje największe, radiowe hity. O Bursztynowego Słowika walczyli: Grzegorz Hyży z piosenką Król Nocy, Viki Gabor z hitem Afera, Roksana Węgiel ze swoim nowym kawałkiem Korona, Margaret - Tak na oko, Dawid Kwiatkowski - Bez Ciebie, a także Michał Szczygieł z kawałkiem Noga na gaz oraz Arek Kłusowski z piosenką Idealny syn. Kto w 2021 roku stał się szczęśliwym posiadaczem Bursztynowego Słowika? WYNIK to wielkie zaskoczenie!

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Bursztynowy Słowik 2021 - WYNIKI

W środę 18 sierpnia 2021 roku odbył się głośny koncert pod hasłem #Top of The Top Challenge. Na scenie pojawiło się siedmiu artystów, którzy śpiewająco walczyli o prestiżową nagrodę. Poprzez głosowanie SMS-owe, widzowie zdecydowali że w tym roku Bursztynowy Słowik powędrował w ręce Dawida Kwiatkowskiego, który wykonał utwór Bez Ciebie.

Sonda
Bursztynowy Słowik 2021 - WYNIKI. Czy cieszysz się z werdyktu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE