Roksana Węgiel

i

Autor: materiały prasowe

Wtopa z Roksaną Węgiel w roli głównej. Pomylili ją z Viki Gabor!

2021-08-18 21:50

W programach emitowanych na żywo nietrudno o wpadki. Niemałą wtopę zaliczyli organizatorzy Top Of The Top Sopot Festival 2021, którzy pomylili Roksanę Węgiel z... Viki Gabor. Czujni widzowie od razu wychwycili błędną informację, jaką podano podczas przedstawiania sylwetki młodej gwiazdy muzyki pop.

Top Of The Top Sopot Festival 2021 trwa w najlepsze. Jedną z gwiazd, która uświetniła wydarzenie swoim występem, jest walcząca o statuetkę bursztynowego słowika Roksana Węgiel. Młoda gwiazda pojawiła się na scenie, by zaśpiewać swój najnowszy singiel Korona, który opowiada o trudnościach, z jakimi musiała się zmierzyć mimo bardzo młodego wieku. Tuż przed pojawieniem się Roxie organizatorzy zaprezentowali krótkie wideo, w którym wyjaśniono fenomen 16-letniej piosenkarki i przypomniano jej największe sukcesy. Widzowie przypomnieli sobie między innymi o tym, że debiutancki singiel Roksany Węgiel Żyj pokrył się platyną, a jego następca Obiecuję wygenerował 9 milionów odsłon w sieci. Nie obyło się jednak bez bardzo znaczącej wpadki. Roksanę Węgiel pomylono bowiem z walczącą o tę samą nagrodę Viki Gabor.

Roksana Węgiel - QUIZ. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Czyją piosenkę Roksana zaśpiewała podczas castingu do The Voice Kids?

Roksana Węgiel pomylona z Viki Gabor

Przedstawiając postać Roksany Węgiel, nie sposób nie wspomnieć o historycznym zwycięstwie piosenkarki podczas odbywającego się w 2018 roku Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dzięki głosom internautów Roxie jako pierwsza Polka w historii wygrała główną nagrodę ze swoim singlem Anyone I Want To Be. Rok później sukces ten powtórzyła Viki Gabor. Osoby przygotowujące materiał o piosenkarce pomyliły fakty i zapowiedziały Roksanę jako artystkę, która była drugą zwyciężczynią Eurowizji Junior. Wpadka zdezorientowała wielu widzów.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE